Galleria Stara Zagora, zrealizowana przez GTC Bulgaria, zajęła drugie miejsce w kategorii budynków komercyjnych w tegorocznej edycji konkursu Budynek Roku w Bułgarii. W organizowanym od 2002 roku konkursie, wyróżniane są obiekty wyróżniające się architekturą, oryginalnością projektu oraz najlepszym wykonaniem.

Konkurs organizowany jest przez bułgarskie Ministerstwo Rozwoju Regionalnego i Robót Publicznych, przy współpracy z lokalnymi organizacjami branżowymi. W jury konkursu zasiadają krajowi i międzynarodowi eksperci w dziedzinie architektury, inwestycji, zagospodarowania przestrzennego oraz usług doradczych.

Galleria Stara Zagora to wielofunkcyjne centrum handlowo-rozrywkowe otworzone w 2010 roku. Galeria jest częścią sieci GALLERIA, rozwijanej i zarządzanej przez GTC w Bułgarii i Rumunii. Powierzchnia handlowa czteropoziomowej Galerii Stara Zagora wynosi 36,400 mkw. W centrum znajdują się multiplex z siedmioma salami kinowymi, sklepy najpopularniejszych marek lokalnych i międzynarodowych, strefa gastronomiczna, plac zabaw dla dzieci oraz centrum rozrywki. Do dyspozycji klientów galerii jest parking mieszczący 800 samochodów. Koszt realizacji Galerii Stara Zagora wyniósł ponad 60 mln euro.

Globe Trade Centre S.A.

ul. KOR 45A, 02-146 Warszawa NIP: 527-00-25-113 T: +48 22 16 60 700 www.gtc.com.pl

Kraje GTC Bułgaria Chorwacja Polska Rumunia Serbia Węgry

Do pobrania Logo GTC

© 2022 Globe Trade Centre made by Esencja Studio