Globe Trade Centre S.A. (GTC) – współwłaściciel i współzarządzający Galerią Harfa – podpisał umowy najmu z dziewięcioma renomowanymi markami międzynarodowymi i lokalnymi. Trwają zaawansowane negocjacje   w sprawie sfinalizowania kolejnych umów.

 

Lista nowych najemców Galerii Harfa obejmuje następujące marki: Charles Vogel (odzież), Dum Znackove Mody (odzież), Salamander (obuwie),  RV Fashion (odzież), Marsann/Lenovo (sprzęt komputerowy i elektroniczny), Killtec (odzież sportowa), Air Bank (usługi bankowe), Allianz (usługi bankowe) oraz Mbas (upominki). Dziewięciu najemców zajmie łącznie 2.123 mkw. powierzchni handlowej.

W trzypoziomowej Galerii Harfa znajduje się 42.000 mkw. powierzchni handlowej netto. Jest to największa inwestycja tego typu, jak również jedyne centrum handlowe oddane do użytku w stolicy Czech w 2010 roku. Po sfinalizowaniu kolejnych trzech, negocjowanych obecnie umów, poziom wynajęcia centrum wyniesie 95%.

Odwiedzający Galerię Harfa mogą korzystać z oferty ponad 180 sklepów, punktów usługowych, kawiarni, restauracji, luksusowego klubu fitness oraz basenu. Do dyspozycji klientów jest także imponujący ogród o powierzchni 9.500 mkw. zlokalizowany na dachu Galerii. Znajdują się tam place zabaw dla dzieci, park jurajski, lodowisko, efektowne fontanny i atrakcje multimedialne. W Galerii Harfa powstał też dwupoziomowy parking dla ponad 1.600 samochodów.

Kluczowi najemcy Galerii Harfa to: supermarket Interspar, Marks & Spencer, H&M , C&A, KappAhl, New Yorker, Esprit,  Intersport, Pure Fitness, RTV AGD Datart, Humanic, Rossmann, Camaieu, Sephora, Springfield i Vero Moda.

Galeria Harfa położona jest przy ul. Ceskomoravskiej – 10 minut jazdy samochodem lub 5 przystanków metrem od centrum miasta. Pod galerią znajduje się stacja metra Českomoravská. Obiekt posiada także bezpośrednie połączenie ze znajdującą się tuż obok największą halą sportowo-widowiskową w Pradze – O2 Arena.

GLOBE TRADE CENTRE S.A. (GTC) jest jednym z czołowych deweloperów w Nowej Europie. Firma powstała w 1994 roku w Warszawie. Obecnie aktywnie działa w Polsce, na Węgrzech, w Czechach, Rumunii, Serbii, Chorwacji, Słowacji, Bułgarii, Rosji i na Ukrainie.

GTC realizuje i zarządza inwestycjami w trzech kluczowych sektorach rynku nieruchomości: budynków i parków biurowych, centrów handlowo-rozrywkowych oraz mieszkaniowym.

Firma wybudowała nieruchomości o powierzchni 900.000 mkw. netto, a obecnie jest właścicielem zrealizowanych obiektów komercyjnych o łącznej powierzchni 536.000 mkw. netto. Spółka posiada również imponujący portfel nowych inwestycji na różnym etapie realizacji, który pozwoli na wybudowanie 1,7 mln mkw. powierzchni komercyjnej i mieszkaniowej. Łączne aktywa Spółki wynoszą 2,7 mld Euro.

 

Akcje GTC notowane są na GPW w Warszawie w prestiżowym indeksie WIG20. Walory Spółki wchodzą też w skład międzynarodowych indeksów MSCI i Dow Jones STOXX Eastern Europe 300 Index, jak również indeksu GPR250, skupiającego akcje 250 największych i najbardziej płynnych spółek z sektora nieruchomości na świecie oraz FTSE EPRA/NAREIT Emerging Index. Od niedawna akcje Spółki są również notowane w indeksie CECE na giełdzie w Wiedniu. Wśród udziałowców GTC znajdują się najwięksi polscy i międzynarodowi inwestorzy instytucjonalni

Globe Trade Centre S.A.

ul. KOR 45A, 02-146 Warszawa NIP: 527-00-25-113 T: +48 22 16 60 700 www.gtc.com.pl

Kraje GTC Bułgaria Chorwacja Polska Rumunia Serbia Węgry

Do pobrania Logo GTC

© 2022 Globe Trade Centre made by Esencja Studio