Nowoczesny klub fitness Pure w Galerii Stara Zagora, zostanie otwarty w maju br. Klub będzie zlokalizowany w „rozrywkowej” części centrum, w której zajmie blisko 1,100 mkw. powierzchni najmu. W ofercie klubu znajdą się m.in.: siłownia, sauna, strefa przeznaczona tylko dla kobiet oraz szeroki program zajęć grupowych (m.in. joga, pilates, aerobik, zajęcia taneczne i in.). Jego klienci będą mogli skorzystać z najnowocześniejszego sprzętu Cardio i wielofunkcyjnego. Dodatkowo, Pure zaoferuje wiele promocji oraz specjalny „pakiet startowy” dla nowych członków klubu.

Sieć Pure Fitness and Health jest znana w Polsce od ponad 10 lat. Aktualnie, firma prowadzi ekspansję w krajach Europy Środkowo- i Południowo-Wschodniej. Kluby Pure działają już w kilku centrach handlowo-rozrywkowych GTC w regionie. Otwarcie placówki w Galerii Stara Zagora to pierwszy etap planowanego rozwoju firmy w Bułgarii.

Oprócz Pure, do grona najemców Galerii Stara Zagora dołączyły w ostatnim czasie marki Estil oraz Germanos – partner handlowy bułgarskiego operatora komórkowego Globul. Po zakończeniu prowadzonych obecnie negocjacji, lista najemców Galerii Stara Zagora powiększy się w najbliższym czasie o kolejne marki.

Galleria Stara Zagora to wielofunkcyjne centrum handlowo-rozrywkowe, będące częścią sieci GALLERIA, rozwijanej i zarządzanej przez GTC w Bułgarii i Rumunii. Powierzchnia handlowa czteropoziomowej Galerii Stara Zagora wynosi 36,400 mkw. W centrum znajdują się multiplex z siedmioma salami kinowymi, sklepy najpopularniejszych marek lokalnych i międzynarodowych, strefa gastronomiczna, plac zabaw dla dzieci oraz centrum rozrywki. Do dyspozycji klientów galerii jest parking mieszczący 800 samochodów. Koszt realizacji Galerii Stara Zagora wyniósł ponad 60 mln euro.

www.galleriasz.bg

GTC Bulgaria – spółką w 100% zależna GTC S.A. – realizuje i zarządza trzema inwestycjami handlowymi pod nazwą GALLERIA w Bułgarii. Zakończenie budowy galerii w Warnie i Burgas planowane jest na lata 2011-2012.

www.gtc.bg

GLOBE TRADE CENTRE S.A. (GTC) jest jednym z czołowych deweloperów w Nowej GTC S.A  jest jednym z czołowych deweloperów w Nowej Europie. Firma powstała w 1994 roku w Warszawie. Obecnie aktywnie działa w 10 państwach: w Polsce, na Węgrzech, w Czechach, Rumunii, Serbii, Chorwacji, Bułgarii, na Słowacji, Ukrainie i w Rosji.

GTC realizuje inwestycje w trzech kluczowych sektorach rynku nieruchomości: budynków biurowych, centrów handlowo-rozrywkowych oraz mieszkaniowym.

Firma wybudowała nieruchomości o powierzchni 800.000 mkw. netto, a obecnie jest właścicielem zrealizowanych obiektów komercyjnych o łącznej powierzchni 523.000 mkw. netto. Spółka posiada również imponujący portfel nowych inwestycji na różnym etapie realizacji, który pozwoli na wybudowanie 1,7 mln mkw. powierzchni komercyjnej i mieszkaniowej. Łączne aktywa Spółki przekraczają 2,7 mld euro.

Akcje GTC notowane są na GPW w Warszawie w prestiżowym indeksie WIG20. Walory Spółki wchodzą też w skład międzynarodowych indeksów MSCI i Dow Jones STOXX Eastern Europe 300 Index, jak również indeksu GPR250, skupiającego akcje 250 największych i najbardziej płynnych spółek z sektora nieruchomości na świecie. Wśród udziałowców GTC znajdują się najwięksi polscy i międzynarodowi inwestorzy instytucjonalni.

Globe Trade Centre S.A.

ul. KOR 45A, 02-146 Warszawa NIP: 527-00-25-113 T: +48 22 16 60 700 www.gtc.com.pl

Kraje GTC Bułgaria Chorwacja Polska Rumunia Serbia Węgry

Do pobrania Logo GTC

© 2022 Globe Trade Centre made by Esencja Studio