W czerwcu br. Globe Trade Centre S.A. (GTC) odda do użytku 37 domów jednorodzinnych i bliźniaczych w Osiedlu Konstancja. Część z nich jest jeszcze dostępna w sprzedaży. Od 10 maja trwa również specjalna promocja dla klientów – każdy nabywca domu w Osiedlu Konstancja może jednocześnie zakupić kultowy samochód MINI Cooper w bardzo atrakcyjnej cenie.

Osiedle Konstancja to jedna z najbardziej prestiżowych inwestycji mieszkaniowych w Polsce, położona przy wjeździe do podwarszawskiego Konstancina-Jeziornej, około 16 kilometrów od centrum stolicy. Projekt umiejętnie łączy unikalny charakter Konstancina i okolic, z nowoczesnymi trendami architektonicznymi i subtelną elegancją. Kolejne etapy inwestycji powstały na deskach pracowni JEMS Architekci, dip Biuro Projektów oraz APA Kuryłowicz & Associates.

10 maja ruszyła specjalna promocja dla osób, które nabędą dom w realizowanej V fazie inwestycji. Wraz z nowym lokum, będą one mogły stać się właścicielami nowego samochodu  kultowego MINI Coopera w limitowanej edycji przygotowanej specjalnie dla Osiedla Konstancja, w cenie 19 900 zł. Z kolei dotychczasowi mieszkańcy Konstancji, mogą zakupić MINI Coopera Konstancja z rabatem.

Promocja potrwa do jesieni tego roku, a o jej szczegółach będzie można dowiedzieć się więcej podczas najbliższego dnia otwartego Osiedla Konstancja. Wydarzenie to odbędzie się w sobotę, 21 maja, w godz. 10-18. W programie m.in. możliwość obejrzenia domu pokazowego przy ul. Stanisława Lema 6/1, jazdy próbne MINI Cooperem oraz wiele atrakcji dla najmłodszych. Dom pokazowy Osiedla Konstancja to budynek w pełni umeblowany, którego powierzchnia została zaaranżowana przez profesjonalnego architekta wnętrz. Wykończony z wykorzystaniem najlepszych materiałów, mebli i sprzętu AGD o nadzwyczajnej ergonomii i nowoczesnym designie, zachwyca i pobudza wyobraźnię.

W czterech ukończonych do tej pory etapach Osiedla Konstancja, GTC zrealizowała 242 rezydencje, domy bliźniacze i jednorodzinne. Wszystkie z nich znalazły już swoich nabywców. Obecnie, wokół alei Stanisława Lema oraz ulic Danuty Rinn i Marka Grechuty, powstaje 37 dwukondygnacyjnych domów bliźniaczych i jednorodzinnych o powierzchni od 215 mkw. do 310 mkw., zlokalizowanych na działkach liczących od 510 mkw. do 1640 mkw.

Projekt architektoniczny piątego etapu Osiedla Konstancja przygotowało dip Biuro Projektów, które pracowało również przy drugim i trzecim etapie inwestycji. Architekci zaplanowali wykorzystanie wielu rozwiązań uwzględniających najnowsze trendy w aranżacji powierzchni mieszkalnych, m.in. użycie ręcznie formowanych cegieł czy wykończenie fasad kamieniem piaskowca. Eleganckie i doskonale doświetlone wnętrza domów zostały zaprojektowane z najwyższą starannością o komfort życia przyszłych mieszkańców. Konstrukcja budynków pozwala na dostosowywanie ich do potrzeb indywidualnych użytkowników, a same domy efektownie wtapiają się w zielone otoczenie. Na unikalny charakter Osiedla Konstancja składają się również przestronne uliczki i tereny rekreacyjne – ogrody oraz położony w centralnej części park z placem zabaw i boiskami. Bliskość punktów handlowych takich jak Stara Papiernia, czy sąsiedztwo Szkoły Amerykańskiej stanowią dodatkowe atuty Osiedla Konstancja. Bezpieczeństwo mieszkańców zapewnione jest dzięki całodobowej ochronie oraz systemowi kamer termowizyjnych.

W minionych latach Osiedle Konstancja zostało wielokrotnie docenione przez specjalistów branży deweloperskiej i budowlanej. Inwestycja otrzymała m.in. prestiżową nagrodę CEE Real Estate Quality Awards dla najlepszego projektu mieszkaniowego. Osiedle Konstancja jest również laureatem nagrody “Kryształowe Apartamenty” przyznawanej przez magazyn “Apartamenty i Mieszkania”, w kategorii najbardziej luksusowych inwestycji mieszkaniowych na Mazowszu.

Globe Trade Centre S.A.

ul. KOR 45A, 02-146 Warszawa NIP: 527-00-25-113 T: +48 22 16 60 700 www.gtc.com.pl

Kraje GTC Bułgaria Chorwacja Polska Rumunia Serbia Węgry

Do pobrania Logo GTC

© 2022 Globe Trade Centre made by Esencja Studio