Polska

Globe Trade Centre S.A.

ul. Komitetu Obrony Robotników 45A
02-146 Warszawa
T +48 22 16 60 700
www.gtc.com.pl

.

PUBLIC RELATIONS

Alicja Lewandowska-Wolińska

T: +48 605 120 399
alicja.lewandowska@hkstrategies.com

RELACJE INWESTORSKIE

Małgorzata Czaplicka

Dyrektor ds. Relacji Inwestorskich
T: +48 (22) 16 60 700
F: +48 (22) 16 60 705
ir@gtc.com.pl

DZIAŁ NOWYCH INWESTYCJI

Marek Wachowski

Dyrektor ds. Rozwoju
T: +48 (22) 16 60 700
mwachowski@gtc.com.pl

NAJEM POWIERZCHNI BIUROWYCH

Grzegorz Boczek

Dyrektor Działu ds. Najmu Powierzchni Biurowych
T.: +48 (22) 16 60 700
M: +48 728 321 858
gboczek@gtc.com.pl

Marcin Dondalski

Menedżer ds. Najmu Powierzchni Biurowych
T: +48 (22) 16 60 711
M: +48 728 321 664
mdondalski@gtc.com.pl

Jakub Parys

Menedżer ds. Najmu Powierzchni Biurowych
T: +48 (22) 16 60 766
M: +48 606 286 677
jparys@gtc.com.pl

Małgorzata Czajka

Menedżer ds. Najmu Powierzchni Dodatkowych
T: +48 (12) 62 24 522
M: +48 664 983 349
mczajka@gtc.com.pl

NAJEM POWIERZCHNI HANDLOWYCH

Jarosław Tutaj

Dyrektor Działu ds. Najmu Powierzchni Handlowych
T: +48 (22) 16 60 775
M: +48 735 206 414
jtutaj@gtc.com.pl

Justyna Markiewicz

Dyrektor ds. Najmu Powierzchni Handlowych
T: +48 (22) 16 60 700
jmarkiewicz@gtc.com.pl

Katarzyna Żuchowska

Menedżer ds. Najmu Powierzchni Handlowych
T: +48 (22) 16 60 772
M: +48 735 206 419
kzuchowska@gtc.com.pl

REKRUTACJA

Kontakt

rekrutacja@gtc.com.pl
T: +48 (22) 16 60 700

Bułgaria

GTC Bulgaria

Sopharma Business Towers
Building B, floor 7
5 Lachezar Stanchev Street
1756 Sofia
T +359 2 962 75 44
T +359 2 962 75 34
www.gtc.bg

Danny Bercovich

Dyrektor Generalny Bułgaria

Chorwacja

GTC Croatia

Avenija Dubrovnik 16/IV
10020 Zagrzeb
T +385 1 66 59 400
www.avenuemall.hr

Arn Willems

Dyrektor Generalny Chorwacja

Rumunia

GTC Romania

City Gate Building, North Tower
3-5 Piata Presei Libere, Ground Floor, Entrance B
Sector 1, 013702, Bucharest
T +40 372 168 101
www.gtcromania.ro

Bogdan Jigman

Dyrektor Generalny Rumunia

Serbia

GTC Serbia

Milutina Milankovica 9đ
11070 New Belgrade
T +381 11 313 07 51
www.gtcserbia.com

Pedja Petronijević

Dyrektor Generalny Serbia

Węgry

GTC Hungary

Népfürdő utca 22., Duna Tower
H-1138 Budapest
T +36 1 412 36 80
www.gtc.hu

Robert Snow

Dyrektor Generalny Węgry

Globe Trade Centre S.A.

ul. KOR 45A, 02-146 Warszawa NIP: 527-00-25-113 T: +48 22 16 60 700 www.gtc.com.pl

Kraje GTC Bułgaria Chorwacja Polska Rumunia Serbia Węgry

Do pobrania Logo GTC

© 2020 Globe Trade Centre made by Esencja Studio