Osiedle Konstancja realizowane przez Globe Trade Centre S.A. (GTC) w podwarszawskim Konstancinie-Jeziornej zostało wyróżnione statuetką „Kryształowych Apartamentów 2008” dla najbardziej luksusowej inwestycji mieszkaniowej w regionie mazowieckim.

Osiedle Konstancja realizowane przez GTC Konstancja, spółkę zależną Globe Trade Centre S.A., zostało nagrodzone w konkursie magazynu „Apartamenty i Mieszkania” w kategorii najbardziej luksusowych inwestycji mieszkaniowych na Mazowszu. Uzasadniając decyzję, jury wzięło pod uwagę przede wszystkim spójną koncepcję architektoniczną, która w znacznej mierze nawiązuje do architektury Konstancina i dziewiętnastowiecznej idei miasta – ogrodu, a także wyjątkową staranność wykonania i troskę o komfort przyszłych mieszkańców.

Osiedle Konstancja jest jednym z najbardziej prestiżowych zespołów rezydencji i domów jednorodzinnych w rejonie Warszawy. Inwestycja położona jest przy wjeździe do Konstancina, 16 km od centrum stolicy. Wszystkie domy Osiedla Konstancja są zaplanowane tak, by wtapiały się w zielone, naturalne otoczenie. Proste i czytelne bryły podkreślają ekskluzywny i unikalny charakter obiektów, zaprojektowanych przez najwybitniejsze pracownie architektoniczne w Polsce.

W styczniu br. ukończony został czwarty etap inwestycji obejmujący budowę 13 dwukondygnacyjnych rezydencji o powierzchni od 330 do 380 mkw. oraz 7 domów bliźniaczych – liczących również dwa piętra. Łącznie w skład osiedla Konstancja wchodzi blisko 240 luksusowych domów i rezydencji.

Konkurs „Kryształowe Apartamenty” odbył się po raz drugi w historii. Jego celem jest promocja inwestorów działających na polskim rynku mieszkaniowym, przykładających szczególną wagę do podnoszenia jakości przestrzeni miejskiej, poprzez wysoki standard realizowanych projektów.

Globe Trade Centre S.A.

ul. KOR 45A, 02-146 Warszawa NIP: 527-00-25-113 T: +48 22 16 60 700 www.gtc.com.pl

Kraje GTC Bułgaria Chorwacja Polska Rumunia Serbia Węgry

Do pobrania Logo GTC

© 2022 Globe Trade Centre made by Esencja Studio