Galeria Północna rozszerza ofertę skierowaną specjalnie do panów. Do najemców pierwszego obiektu handlowo-rozrywkowego na warszawskiej Białołęce dołączyła polska marka LANĈERTO, specjalizująca się w wysokiej jakości odzieży formalnej i smart casual dla mężczyzn.

 LANĈERTO to polska marka mody męskiej. Jej kolekcje powstają w Łańcucie, w jednym z najbardziej nowoczesnych zakładów odzieżowych na świecie szyjących ubrania formalne. Elegancka i  komfortowa odzież oferowana pod marką LANĈERTO szybko zyskała uznanie w oczach klientów, czego dowodem jest szereg prestiżowych nagród przyznanych firmie na przestrzeni ostatnich kilku lat m.in. Diamenty Forbesa 2016, Skrzydła Biznesu 2016 i Daymakerindex 2015.

Obecnie firma zarządza 38 salonami, większość z nich znajduje się w renomowanych galeriach handlowych największych polskich miast. Sklep w Galerii Północnej będzie trzecim salonem marki LANĈERTO w Warszawie, wcześniejsze dwa to sklepy outletowe.  Panowie będą mogli u nas znaleźć pełen asortyment eleganckich, komfortowych ubrań oraz wykwalifikowaną obsługę, która pomoże dokonać satysfakcjonujących zakupów – powiedział Tomasz Ciąpała, prezes zarządu LANĈERTO S.A.

Klasa, duch ponadczasowej elegancji oraz komfort to podstawowe reguły, którymi LANĈERTO kieruje się tworząc nowe kolekcje. Dzięki niecodziennym pomysłom i ciekawym inspiracjom, marka wyprzedza trendy prezentowane przez konkurencję. W ostatnim czasie do sprzedaży trafiła m.in. limitowana edycja marynarek, koszul i garniturów LANĈERTO&MR. VINTAGE stworzona we współpracy z Michałem Kędziorą, znanym blogerem modowym oraz autorem książki „Rzeczowo o modzie męskiej”.

Współpraca z firmą LANĈERTO jest odpowiedzią Galerii Północnej na oczekiwania i potrzeby modnego, nowoczesnego klienta. Marka odzieżowa skierowana jest do mężczyzn, którzy cenią sobie klasę, elegancję, a zarazem uniwersalność i użyteczność garderoby. Obok sklepów firmy Vistula i Wólczanka to kolejny punkt w obiekcie, który kompleksową ofertą i gwarancją jakości sprosta oczekiwaniom panów. Jestem przekonany, że zachęci ich do odwiedzenia Galerii Północnejpodkreśla Szymon Mińczuk, Head of Retail Leasing Poland, GTC.

W transakcji najmu firmie GTC – inwestorowi Galerii Północnej – doradzali eksperci JLL. Galerię Północną będzie charakteryzować zdywersyfikowana oferta zakupowa dla różnego typu klientów, jak również rozwinięta część restauracyjna i rozrywkowa. Inwestycja GTC powstaje w zgodzie z najnowszymi trendami na rynkach handlowych świata oraz w odpowiedzi na realne potrzeby mieszkańców Białołęki – komentuje Agnieszka Olszewska, Starszy Konsultant w Dziale Wynajmu Powierzchni Handlowych, JLL.

Globe Trade Centre S.A.

ul. KOR 45A, 02-146 Warszawa NIP: 527-00-25-113 T: +48 22 16 60 700 www.gtc.com.pl

Kraje GTC Bułgaria Chorwacja Polska Rumunia Serbia Węgry

Do pobrania Logo GTC

© 2022 Globe Trade Centre made by Esencja Studio