• GTC podpisało umowy najmu z siecią RTV Euro AGD.
  • Lider rynku RTV i AGD w Polsce otworzy swój salon w Galerii Północnej (o powierzchni 1 200 m2) oraz w Galerii Wilanów (o powierzchni 1 300 m2).

Globe Trade Centre S.A. (GTC), jedna z wiodących firm na rynku nieruchomości komercyjnych w Europie Środkowej, Wschodniej i Południowej, podpisała umowy najmu z RTV Euro AGD. RTV Euro AGD otworzy salon o powierzchni 1 200 m2 w Galerii Północnej oraz salon o powierzchni 1 300 m2 w Galerii Wilanów.

RTV Euro AGD dołączyło do grona najemców nowoczesnych centrów handlowo-rozrywkowych: Galerii Północnej i Galerii Wilanów. Sieć posiada 232 sklepy zlokalizowane w 142 miastach, co zapewnia jej miejsce lidera na rynku dystrybucji sprzętu elektronicznego w Polsce. Dołączenie RTV Euro AGD do grona najemców urozmaica ofertę handlową Galerii Północnej i Galerii Wilanów i jest dla przyszłych klientów gwarancją dostępu do technologicznych nowości.

“Naszym celem jest zapewnienie klientom Galerii Północnej i Galerii Wilanów najlepszej oferty handlowej, która będzie spełniała ich oczekiwania i odpowiadała szeroko pojętym wymaganiom. Dzięki doskonałej znajomości branży, wynikającej z wieloletniego doświadczenia deweloperskiego, GTC starannie tworzy listę najemców swoich centrów handlowych. Ostatnio do przedstawicieli znanych i cenionych marek dołączyło RTV Euro AGD, przyczyniając się do urozmaicenia bogatej już oferty handlowej naszych centrów.” – mówi Justyna Markiewicz, Dyrektor ds. Najmu Powierzchni Handlowych w GTC.

Galeria Północna, która zaprojektowana została przez APA Wojciechowski oraz Tzur Architects, będzie nie tylko centrum handlowym, ale przede wszystkim półotwartą przestrzenią rekreacyjną. Projekt zakłada aktywne wykorzystanie dachu, który będzie zagospodarowany zielonymi alejkami spacerowymi, ogrodem i placem zabaw.

Zlokalizowane w północno-wschodniej części stolicy nowoczesne centrum handlowo-rozrywkowe przyciągnie nie tylko mieszkańców Białołęki, ale również klientów z innych dzielnic Warszawy i jej okolic. Galeria udostępni ok. 64 tys. m kw. powierzchni oraz ok. 2 300 miejsc parkingowych.

Galeria Wilanów będzie pierwszym centrum handlowym nowej generacji położnym w południowej części Warszawy. Zaprojektowana przez renomowane studia architektoniczne APA Wojciechowski oraz Moshe Tzur Architects galeria planowana jest w taki sposób, by zapewnić całkowitą otwartość swoim klientom. Projekt przyjazny dla środowiska dysponuje częścią rozrywkową i placami zabaw. Całkowita powierzchnia najmu wyniesie 61 000 m kw. w tym 250 sklepów i punktów usługowych. Ponadto klienci będą mogli korzystać z 2 200 miejsc parkingowych zlokalizowanych w podziemiu galerii oraz na dachu. Galeria Wilanów przyciągnęła już wielu cenionych najemców jak np. hipermarket Carrefour, Cinema City, H&M, marki grupy LPP i wielu innych. Galeria Wilanów weszła w końcową fazę przygotowań formalno-prawnych poprzedzających rozpoczęcie budowy (wniosek o pozwolenie na budowę został już złożony).

Galeria Północna i Galeria Wilanów to obecnie najważniejsze inwestycje GTC w Warszawie. Za komercjalizację Galerii Północnej odpowiadają firmy Cushman & Wakefield i JLL, Galerii Wilanów JLL, za działania marketingowo-reklamowe Galerii Północnej agencja Communication Unlimited.

 

gtc 2

Globe Trade Centre S.A.

ul. KOR 45A, 02-146 Warszawa NIP: 527-00-25-113 T: +48 22 16 60 700 www.gtc.com.pl

Kraje GTC Bułgaria Chorwacja Polska Rumunia Serbia Węgry

Do pobrania Logo GTC

© 2022 Globe Trade Centre made by Esencja Studio