• Od stycznia br. w Galerii Kazimierz w Krakowie działa luksusowe centrum Pure Health & Fitness
• Wyposażenie i poziom usług Pure uzupełniają atrakcyjną ofertę handlowo-rozrywkową Galerii Kazimierz

Galeria Kazimierz w Krakowie, której inwestorem jest Globe Trade Centre S.A. (GTC) to druga lokalizacja luksusowego centrum zdrowia i fitness Pure w kraju. Pure oferuje najwyższą jakość usług i profesjonalną obsługę, uzupełniając dotychczasowe propozycje handlowo-rozrywkowe galerii o ofertę skierowaną do osób dbających o kondycję i ceniących zdrowy styl życia. Dzięki otwarciu centrum Galeria Kazimierz stała się pierwszą galerią handlowo-rozrywkową w Polsce, na której terenie znajduje się basen.

Centrum Pure w Galerii Kazimierz zostało otwarte 2 stycznia br. i jest jednym z największych centrów fitness w Krakowie. Zostało wyposażone w dwie sale treningowe do ćwiczeń siłowych, salę do spinningu, salę stworzoną specjalnie z myślą o kobietach, oraz saunę, łaźnię parową i pomieszczenia relaksacyjne. Ponadto, centrum Pure wyposażono w najnowocześniejszy sprzęt Cardio z ekranami TV, maszynę do treningu wibracyjnego oraz solaria. Klienci centrum mogą również korzystać z podgrzewanego i podświetlanego basenu, który jest jednocześnie pierwszą pływalnią w Polsce zlokalizowaną w galerii handlowej. Atutami Pure, poza w pełni nowoczesnym wielofunkcyjnym sprzętem treningowym, jest również zespół wykwalifikowanych instruktorów i trenerów.

Dzięki korzystnej lokalizacji oraz bogatej ofercie Centrum Pure w Krakowie od samego początku cieszy się dużym zainteresowaniem osób chcących zadbać o zdrowszy styl życia. W dni powszednie można z niego korzystać jeszcze przed otwarciem handlowej części galerii – w godz. 6:30-22:30, a w weekendy w godz. 8:00-20:00.

Centrum Pure uzupełnia atrakcyjną ofertę handlowo-rozrywkową Galerii Kazimierz stworzonej przez Globe Trade Centre S.A. Na 36 200 mkw. powierzchni handlowej znajduje się w niej ponad 130 sklepów (m.in. H&M, Cubus, Zara, Reserved, C&A, Euro RTV AGD), punkty usługowe, a także delikatesy Alma oraz dziesięciosalowe kino Cinema City. Klienci galerii mogą skorzystać z nieodpłatnego parkingu mieszczącego 1800 samochodów.

Więcej informacji na temat Galerii Kazimierz udziela:
Ewa Lorenz
GTC Galeria Kazimierz Sp. z o.o.
tel: (012) 433 03 03
e-mail: elorenz@gtc.com.pl

Globe Trade Centre S.A.

ul. KOR 45A, 02-146 Warszawa NIP: 527-00-25-113 T: +48 22 16 60 700 www.gtc.com.pl

Kraje GTC Bułgaria Chorwacja Polska Rumunia Serbia Węgry

Do pobrania Logo GTC

© 2022 Globe Trade Centre made by Esencja Studio