Globe Trade Centre S.A. (GTC) oraz Medicover sfinalizowały przedłużenie umowy najmu 1 400 mkw. powierzchni w budynku Globis, w którym mieści się jedno z wrocławskich centrów medycznych Medicover.

Nowa umowa z firmą Medicover została zawarta na kolejne 5 lat.

Grupa Medicover rozpoczęła działalność w 1994 roku. Obecnie jest liderem na rynku prywatnej opieki medycznej w Europie Środkowo-Wschodniej, działając w Polsce, Rumunii, Niemczech, Mołdawii, Turcji, Bułgarii oraz na Węgrzech, Ukrainie i Białorusi.

W placówce Medicover w budynku Globis we Wrocławiu znajduje się 29 nowoczesnych gabinetów lekarzy specjalistów oraz 2 gabinety stomatologiczne. Ośrodek posiada wyodrębnioną część pediatryczną, osobne punkty pobrań dla dzieci i dorosłych, gabinety zabiegowe oraz Poradnię Medycyny Estetycznej.

W transakcji pośredniczyła firma Colliers International.

Biurowiec Globis położony jest w ścisłym centrum Wrocławia, u zbiegu ulic Powstańców Śląskich i Swobodnej, naprzeciwko Arkad Wrocławskich. W budynku znajduje się 15 476 mkw. powierzchni biurowej oraz 850 mkw. powierzchni handlowo-usługowej zlokalizowanej na parterze. Wśród firm, które mają w nim biura można wymienić m.in. Hewlett Packard, Bank Citi Handlowy, Raiffeisen Bank czy HDF.

Globe Trade Centre S.A.

ul. KOR 45A, 02-146 Warszawa NIP: 527-00-25-113 T: +48 22 16 60 700 www.gtc.com.pl

Kraje GTC Bułgaria Chorwacja Polska Rumunia Serbia Węgry

Do pobrania Logo GTC

© 2022 Globe Trade Centre made by Esencja Studio