Już za kilka miesięcy swoje wnętrza otworzy pierwszy obiekt handlowo-rozrywkowy na warszawskiej Białołęce. W Galerii Północnej ciekawe inspiracje i szeroki wybór produktów znajdą także wielbiciele elektroniki użytkowej. Do grona technologicznych najemców dołącza Sony Centre, dystrybutor wysokiej jakości urządzeń RTV i sprzętu fotograficznego.

Galeria Północna będzie najnowocześniejszą, wielkopowierzchniową galerią handlową w Warszawie. Obok licznych udogodnień dla rodzin z dziećmi i niestandardowych przestrzeni do wypoczynku zlokalizowanych m.in. na zielonym dachu,  firma GTC zadbała także o odpowiedni tenant-mix. Zgodnie z obecnymi trendami rynkowymi w Galerii Północnej pojawią się nie tylko o znane marki odzieżowe, kosmetyczne czy oferujące artykuły wyposażenia wnętrz, ale też ciekawa oferta firm z branży technologicznej. Do najemców specjalizujących się w elektronice użytkowej dołączyło Sony Centre.

Każdy nowy najemca tworzy wartość dodaną dla obiektu handlowego. Strategia Galerii Północnej nastawiona jest przede wszystkim na współpracę ze znanymi, renomowanymi markami oraz dywersyfikację oferty. Dzięki temu nasi klienci będą mogli w jednym miejscu dokonać potrzebnych zakupów, skorzystać z różnego rodzaju usług i miło spędzić czas z rodziną czy znajomymi – mówi Justyna Markiewicz, Retail Leasing Director w GTC. Tym razem mamy propozycję dla wielbicieli nowych technologii. Do grona najemców oferujących wysokiej jakości sprzęt elektroniczny, takich jak RTV Euro AGD, Samsung Brand Store i iSpot, dołączyło Sony Centre. Wierzymy, że bogata oferta detaliczna w sektorze hi-tech przyciągnie do Galerii Północnej zarówno sympatyków nowinek, jak i osoby poszukujące wysokiej jakości sprzętu do domu czy biura.

Sony Centre  to sieć salonów sprzedaży elektroniki użytkowej marki Sony, obecna na polskim rynku od ponad 12 lat. Sklep w Galerii Północnej będzie czwartym punktem znanej marki na terenie Warszawy. Asortyment Sony Centre obejmie m.in. szeroką ofertę profesjonalnego sprzętu fotograficznego wraz z akcesoriami, sprzęt audio a także telewizory z najnowszej linii Sony BRAVIA. Klienci sieci zawsze mogą liczyć na zakupy w przyjaznej atmosferze oraz pomoc wykwalifikowanych doradców sprzedaży zarówno na etapie wyboru sprzętu, jak i w trakcie jego użytkowania. Sony Centre obejmuje swoich klientów programem opieki eksperckiej, a także gwarantuje im pełną gwarancję zakupionego produktu.  Z myślą o osobach zainteresowanych nowymi technologiami i pasjonatach fotografii powstał Klub Sony, w którym czekają na uczestników profesjonalne porady oraz dedykowane oferty promocyjne. W Galerii Północnej salon Sony Centre zajmie powierzchnię 164 mkw., w transakcji najmu pośredniczyła agencja JLL.

W ramach naszej oferty w Galerii Północnej klienci znajdą flagowe produkty firmy Sony, takie jak kamery 4K, zaawansowane aparaty fotograficzne, smartfony, telewizory BRAVIA oraz wiele innowacyjnych urządzeń z kategorii audio i wideo.  Będziemy dzielić się wiedzą, służyć poradami i zachęcać do skorzystania z atrakcyjnych ofert rabatowych, przygotowanych specjalnie dla wielbicieli elektronikiRadosław Rejnisz, koordynator sieci sprzedaży Sony Centre.

Globe Trade Centre S.A.

ul. KOR 45A, 02-146 Warszawa NIP: 527-00-25-113 T: +48 22 16 60 700 www.gtc.com.pl

Kraje GTC Bułgaria Chorwacja Polska Rumunia Serbia Węgry

Do pobrania Logo GTC

© 2022 Globe Trade Centre made by Esencja Studio