GTC zawarła dwie umowy najmu powierzchni w Centrum Biurowym Korona w Krakowie. Jeden z kluczowych najemców kompleksu, firma IBM, przedłużyła umowę najmu 3 000 mkw., zaś do grona najemców dołączyła agencja reklamowo-marketingowa Event.

 

IBM pozostanie przez kolejne 4 lat najemcą 3 000 mkw. w budynku Edison wchodzącym w skład Centrum Biurowego Korona w Krakowie. Łącznie, firma wynajmuje 14 500 mkw. powierzchni biurowej we wszystkich trzech budynkach tworzących ten kompleks (Edison, Galileo, Newton).

 

„IBM działa w Centrum Biurowym Korona już od ośmiu lat. Umowy przedłużone zarówno w zeszłym roku, jak i w ostatnich dniach, są niewątpliwie dowodem dużego zaufania ze strony najemcy oraz zadowolenia z jakości powierzchni biurowych oferowanych przez GTC” – mówi Jacek Wachowicz, Członek Zarządu i Dyrektor ds. Wynajmu i Sprzedaży GTC S.A.

 

Dodatkowo, nowym najemcą Centrum Biurowego Korona została krakowska agencja reklamowo-marketingowa Event, która wynajęła 500 mkw. powierzchni w budynku Galileo.

 

Centrum Biurowe Korona w Krakowie składa się z trzech jedenastokondygnacyjnych budynków o łącznej powierzchni najmu ponad 31 326 mkw. Budynki powstały w latach 2003-2008, a obecnie swoje biura posiada w nich kilkadziesiąt polskich i międzynarodowych firm m.in. z branży IT, finansowej, BPO oraz doradczej.

Globe Trade Centre S.A.

ul. KOR 45A, 02-146 Warszawa NIP: 527-00-25-113 T: +48 22 16 60 700 www.gtc.com.pl

Kraje GTC Bułgaria Chorwacja Polska Rumunia Serbia Węgry

Do pobrania Logo GTC

© 2022 Globe Trade Centre made by Esencja Studio