Polski oddział GTC sukcesywnie rozbudowuje kadrę ekspercką i wzmacnia dział rozwoju biznesu. Do firmy dołączył właśnie Maciej K. Król jako dyrektor handlowy, a Yacine Diallo objął stanowisko dyrektora ds. rozwoju. Ich dogłębna znajomość rynków nieruchomości w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej pomoże wzmocnić wyniki rynkowe Spółki, a także realizować strategię rozwoju biznesu zgodnie z najlepszymi praktykami ESG w branży.

Maciej K. Król jest ekspertem z 20-letnim doświadczeniem w zakresie doradztwa inwestycyjnego na rynku nieruchomości, IT, marketingu korporacyjnego, optymalizacji procesów biznesowych oraz restrukturyzacji. W trakcie swojej kariery, Maciej K. Król był partnerem i dyrektorem zarządzającym w polskim oddziale międzynarodowej firmy doradczej GVA Worldwide, a także członkiem zarządu dwóch zagranicznych funduszy inwestycyjnych działających na rynku nieruchomości. Odpowiadał tam za restrukturyzację portfela i finansowanie. Przed dołączeniem do GTC pełnił funkcję dyrektora zarządzającego w Business Link, będącego częścią Grupy Skanska. Ponadto, jest członkiem Royal Institution of Chartered Surveyors (RICS) oraz Urban Land Insitute. Jako dyrektor handlowy w polskim oddziale GTC, Maciej K. Król będzie odpowiedzialny za koordynację i wdrażanie strategii biznesowej, rozwój produktów i standaryzację usług, a także wspieranie zespołów leasingu, zarządzania aktywami oraz projektami.

Yacine Diallo jest absolwentem Politechniki Warszawskiej i członkiem polskiej Izby Architektów. Wcześniej pełnił funkcję członka zarządu i dyrektora działu rozwoju w HB Reavis Polska, a także dyrektora działu technicznego w polskim oddziale Globalworth. W ciągu 20 lat pracy na rynku budowlanym i deweloperskim w Polsce oraz Europie Środkowo-Wschodniej, Yacine z powodzeniem prowadził różnorodne projekty z zakresu nieruchomości komercyjnych. Będąc z wykształcenia architektem, współtworzył prestiżowe projekty mieszkaniowe i komercyjne w Londynie oraz Warszawie. W roli dyrektora ds. rozwoju GTC będzie odpowiadał za zarządzanie wyceną oraz audytami technicznymi (due diligence) w zakresie nabywania gruntów i aktywów, jak również za działania deweloperskie i budowlane dla portfolio GTC w Polsce.  

“Z radością witam dwóch ekspertów z imponującym doświadczeniem, którzy pokierują działami handlowym i rozwoju w polskim oddziale GTC. Wierzę, że dzięki Maciejowi K. i Yacine rozwiniemy portfolio, wzmacniając naszą działalność zgodnie z praktykami ESG. Oboje wnoszą rozległą wiedzę branżową i różnorodne doświadczenia w zakresie rozwoju portfela i sprzedaży. Jestem przekonany, że przełoży się to na doskonałe wyniki biznesowe, rozwój naszego udziału na polskim rynku oraz nową jakość nieruchomości GTC, z naciskiem na zrównoważony rozwój i zadowolenie najemców” – komentuje Grzegorz Strutyński, country manager w GTC Polska.

GTC przywiązuje szczególną uwagę do rozwoju zrównoważonych i nowoczesnych budynków w Polsce. To podejście idzie w parze z rozwojem biznesu, ponieważ zarówno najemcy, jak i inwestorzy oczekują nieruchomości, które będą przyjazne dla środowiska. Dbałość o dobro najemcy i dostosowanie budynków do najwyższych standardów ESG przejawia się na wszystkich etapach rozwoju nieruchomości GTC – od wyboru lokalizacji pod nową inwestycję, poprzez projektowanie i budowę, aż po zarządzanie aktywami czy tworzenie oferty usługowej dla gotowego budynku. Firma zdobyła renomę w Europie Środkowo‑Wschodniej dzięki wysokiej jakości budynkom z ponadczasową architekturą i nowoczesnymi rozwiązaniami proekologicznymi, a także przez doskonałą ofertę dla najemców. Z nowymi ekspertami na pokładzie, firma planuje kontynuować strategię opartą na ESG, jednocześnie przenosząc rozwój biznesu na wyższy poziom efektywności.

Od 2021 roku wszystkie biura GTC w Polsce są zasilane zieloną energią i posiadają certyfikaty środowiskowe, potwierdzające ich ekologiczną doskonałość. Więcej informacji na temat zrównoważonego budownictwa i rozwoju GTC można znaleźć w raporcie ESG Grupy 2020 na stronie www.esg.gtc.com.pl/.

Yacine Diallo, dyrektor ds. rozwoju GTC w Polsce
Maciej K. Król, dyrektor handlowy GTC w Polsce

Globe Trade Centre S.A.

ul. KOR 45A, 02-146 Warszawa NIP: 527-00-25-113 T: +48 22 16 60 700 www.gtc.com.pl

Kraje GTC Bułgaria Chorwacja Polska Rumunia Serbia Węgry

Do pobrania Logo GTC

© 2022 Globe Trade Centre made by Esencja Studio