• Kompleks biurowy GTC Square przyciąga znane firmy międzynarodowe i lokalne
• GTC Serbia podpisała umowy najmu 3 150 mkw. powierzchni biurowej w swojej najnowszej inwestycji w Belgradzie

GTC Serbia – spółka zależna Globe Trade Centre S.A. (GTC) – zawarła dwie umowy najmu powierzchni biurowej w kompleksie GTC Square w Belgradzie. W kwietniu br. do grona najemców obiektu dołączyła Grupa Tetra Pak oraz Forma Ideale.

Grupa Tetra Pak to światowy lider rynku opakowań kompozytowych i linii technologicznych do pakowania żywności i kosmetyków. Firma jest obecna w Serbii od ponad 25 lat. W GTC Square Tetra Pak wynajęła 1 500 mkw. powierzchni biurowej, która zostanie przeznaczona na rozwój centrum regionalnego obejmującego cały obszar Bałkanów.

Forma Ideale to jedno z najważniejszych przedsiębiorstw serbskiego przemysłu meblowego. W GTC Square firma zajmie 1 650 mkw. powierzchni na parterze jednego z budynków kompleksu.

Obaj najemcy wprowadzą się do GTC Square latem br.

GTC Square położony jest przy Trzecim Bulwarze (Treci Bulevar) w dzielnicy Nowy Belgrad, około 15 minut drogi od międzynarodowego portu lotniczego. Kompleks jest łatwo dostępny z przebiegających wokół metropolii autostrad, a w przyszłości komunikację z nim usprawni dodatkowo planowana wewnętrzna obwodnica miasta. Lokalizacja GTC Square sprawia, że obiekt jest dobrze skomunikowany z każdą częścią stolicy Serbii.

Ukończona w IV kw 2008 roku inwestycja składa się z dwóch budynków klasy A, oferujących łącznie 23 000 mkw nowoczesnej i funkcjonalnej powierzchni biurowej. GTC Square zapewnia najemcom również parking mogący pomieścić 300 pojazdów. Atrakcyjna aranżacja przestrzeni wspólnych oraz terenów wokół budynków obejmuje m.in. wewnętrzny dziedziniec z przebiegającymi ponad nim przeszklonymi łącznikami, a także imponujące atrium.

Na aktualnej liście najemców GTC Square znajduje się wiele uznanych międzynarodowych firm – m.in. Bosch, Adidas, Roche oraz Carlsberg.

Budynek GTC Square jest obecnie wynajęty w 60%.

Globe Trade Centre S.A.

ul. KOR 45A, 02-146 Warszawa NIP: 527-00-25-113 T: +48 22 16 60 700 www.gtc.com.pl

Kraje GTC Bułgaria Chorwacja Polska Rumunia Serbia Węgry

Do pobrania Logo GTC

© 2022 Globe Trade Centre made by Esencja Studio