Ede Gulyás awansował na stanowisko Country Managera GTC na Węgrzech. Po rezygnacji Roberta Snowa, dotychczasowego członka zarządu i Country Managera oddziału węgierskiego, Ede przejmie kompleksową odpowiedzialność za rozwój GTC na lokalnym rynku.

Nowy Country Manager GTC na Węgrzech, Ede Gulyás ma ponad 20-letnie doświadczenie w sektorze nieruchomości. Przez dekadę pracował na stanowiskach kierowniczych w firmach deweloperskich i inwestycyjnych, posiadających budynki biurowe i handlowe klasy A. Przed dołączeniem do GTC, Ede Gulyás, jako dyrektor zarządzający, kierował CA Immo Hungary Kft., gdzie nadzorował fuzję firmy z Europolis. Wcześniej nadzorował portfel nieruchomości komercyjnych o łącznej wartości ponad 500 milionów euro. W skład portfolio wchodziło ponad 10 budynków biurowych klasy A, a także nieruchomości handlowe i przemysłowe, wynajmowane przez 200 najemców. W trakcie swojej kariery Ede rozwinął umiejętności i zdobył wiedzę w zakresie zarządzania nowoczesnymi nieruchomościami, z uwzględnieniem zarządzania aktywami, transakcjami oraz rozbudowanym portfolio budynków komercyjnych.

Na swoim nowym stanowisku Ede Gulyás zastąpi Roberta Snowa, historycznego lidera w GTC, który pracował w firmie od początku jej istnienia.

„Chciałem podziękować Robertowi za ponad 20 lat owocnej pracy w naszej firmie. To w dużej mierze dzięki niemu GTC stało się uznanym deweloperem, inwestorem i pracodawcą na rynku. Życzę Robertowi wielu spokojnych lat na emeryturze spędzonych z najbliższymi. Nominacja Ede’a na Country Managera jest wyrazem uznania dla jego imponujących umiejętności zarządzania i szerokiej wiedzy branżowej. Jestem przekonany, że dzięki dogłębnej znajomości lokalnego rynku i portfela GTC, Ede wzmocni naszą działalność na Węgrzech. – powiedział Yovav Carmi, Prezes Zarządu GTC.

„Niezmiernie cieszę się, że będę mógł kierować oddziałem i planuję, aby za mojej kadencji firma osiągnęła nowe kamienie milowe na rynku lokalnym. Z chęcią wykorzystam naszą lokalną strategię zarządzania inwestycjami w nieruchomości, która polega na koncentrowaniu się na poprawie obłożenia i dochodów z najmu, jak również wdrażaniu rozwiązań zorientowanych na najemców i środowisko” – skomentował Ede Gulyás, Country Manager GTC Węgry.

Ede posiada tytuły magistra w zakresie biznesu i ekonomii menedżerskiej oraz Business English, zdobyte na Uniwersytecie Technologii i Ekonomii w Budapeszcie oraz Uniwersytecie w Debreczynie. Oprócz ojczystego języka węgierskiego posługuje się biegle językiem angielskim i niemieckim.

Globe Trade Centre S.A.

ul. KOR 45A, 02-146 Warszawa NIP: 527-00-25-113 T: +48 22 16 60 700 www.gtc.com.pl

Kraje GTC Bułgaria Chorwacja Polska Rumunia Serbia Węgry

Do pobrania Logo GTC

© 2022 Globe Trade Centre made by Esencja Studio