Katarzyna Korpak objęła stanowisko dyrektora zarządzającego, należącej do GTC S.A. Galerii Jurajskiej. Zastąpi ona Piotra Myszkę, który pełnił te funkcję od otwarcia centrum w 2009 roku.

Katarzyna Korpak posiada wieloletnie doświadczenie w pracy na stanowiskach zarządzających w branży nieruchomości komercyjnych. W latach 2005-2009 pełniła m.in. funkcję kierownika projektu w firmie Veranto Real Estate Sp. z o.o., a następnie kierownika ds. koordynacji projektów w firmie IRES Sp. z o.o.,  gdzie odpowiedzialna była m.in. za otwarcie pierwszego w Polsce parku handlowego STOP.SHOP w Legnicy.

Od 2009 roku w Metro Properties Sp. z o.o.  pełniła funkcje zastępcy dyrektora M1 Kraków oraz Magnolia Park we Wrocławiu, a następnie dyrektora centrum M1 Bytom oraz CH Tulipan w Łodzi. Katarzyna Korpak ukończyła Filologię Germańską na Uniwersytecie Jagiellońskim. Jest również absolwentką podyplomowych Studiów Managerskich na kierunku zarządzanie strategiczne na Akademii Ekonomicznej w Krakowie.

Stanowisko dyrektora zarządzającego Galerii Jurajskiej obejmuje ona w ważnym dla obiektu momencie. We wrześniu centrum obchodzi swoje 5-urodziny. W zaledwie 5 lat galerii udało się zyskać pozycję lidera na lokalnym rynku. – Moje zadanie będzie polegało przede wszystkim na umacnianiu i rozwoju roli, jaką Galeria Jurajska odgrywa dziś na regionalnym rynku centrów handlowych – zapowiada Katarzyna Korpak.

Nowa dyrektor stawia sobie także jasne cele. – Najważniejszy będzie rozwój relacji z najemcami i wspieranie ich w osiągnięciu dobrych wyników ekonomicznych. Po drugie moim celem jest uatrakcyjnianie przestrzeni publicznej Galerii Jurajskiej, jako miejsca, w którym lubimy robić zakupy, ale także chcemy spędzać swój wolny czas. Priorytetem będzie również dalszy rozwój oferty handlowej poprzez zaproszenie do współpracy nowych najemców w galerii, tak, aby była ona jeszcze bardziej atrakcyjna dla mieszkańców Częstochowy i okolic – zapowiada Katarzyna Korpak.

Piotr Myszka, dotychczasowy dyrektor zarządzający Galerii Jurajskiej, odpowiedzialny będzie natomiast za rozwój nowego projektu, Galerii Północnej w Warszawie, realizowanego przez GTC S.A., właściciela Galerii Jurajskiej.

Globe Trade Centre S.A.

ul. KOR 45A, 02-146 Warszawa NIP: 527-00-25-113 T: +48 22 16 60 700 www.gtc.com.pl

Kraje GTC Bułgaria Chorwacja Polska Rumunia Serbia Węgry

Do pobrania Logo GTC

© 2022 Globe Trade Centre made by Esencja Studio