bowArte Home, butikowe studio mebli i wyposażenia wnętrz, zaufało Globe Trade Centre i wybrało ich budynek na lokalizację swojego salonu wystawowego. Firma podpisała umowę na najem 256 m kw. powierzchni klasy A w Globis Wrocław.

Globis Wrocław oferuje 16 300 m kw. nowoczesnej powierzchni najmu, w tym lokale handlowo-usługowe dostępne na parterze. Dzięki swojej doskonałej lokalizacji w powstającej dzielnicy biznesowej w centrum Wrocławia, najemcy Globisa mają łatwy dostęp do dworca autobusowego i kolejowego oraz wygodne połączenie z innymi dzielnicami miasta. Biurowiec posiada certyfikat BREEAM In-Use, co oznacza, że spełnia standardy zrównoważonego rozwoju w zakresie zarządzania nieruchomością. GTC kładzie szczególny nacisk na kwestie środowiskowe, dlatego Globis Wrocław ma na dachu budynku pasiekę oraz dwa ule, z których najemcy otrzymują nawet kilkadziesiąt kilogramów miodu rocznie.

Z radością witamy bowArte w gronie naszych najemców. Zaufanie ze strony tak znakomitej firmy designerskiej to dowód na to, że wysoka jakość naszych usług i nieustanne działania w zakresie rewitalizacji powierzchni biurowych przynoszą efekty. W ramach adaptacji biura wymieniamy stare elementy i systemy budynkowe na nowocześniejsze. Dzięki temu obserwujemy wzrost zainteresowania naszymi projektami biurowymi w regionalnych miastach, a Globis Wrocław jest tego znakomitym przykładem. Jednocześnie kontynuujemy realizację naszych zobowiązań w zakresie zrównoważonego rozwoju nieruchomości i mamy nadzieję, że będzie to kolejny argument dla bowArte, aby korzystać z przestrzeni Globis Wrocław przez wiele kolejnych lat – komentuje Marcin Dondalski, leasing manager w GTC Polska.

bowArte Home to butikowy sklep meblowy, oferujący wyposażenie wnętrz od najlepszych polskich producentów. Pracownia łączy doświadczenie wybitnych rzemieślników z pracą projektantów. Firma współpracuje m.in. z twórcami kultowych mebli Thonet, Fameg oraz nowoczesnych mebli wypoczynkowych. W salonie bowArte można znaleźć wyjątkowe wzory i elementy wyposażenia wnętrz, takie jak modele Beskidzkiej Fabryki Mebli Befame, designerskie sofy i fotele w stylu duńskim Nordicline, unikatowe meble Loft Urban oraz niezwykłe lampy 4Concepts, dywany Rug Solid, Louis De Poortere czy Carpet Decor. Dla miłośników stylu vintage pracownia oferuje odnowione, unikatowe meble z duszą w stylu Art Deco, Bauhaus, Glamour, Loft. Osoby ceniące nowoczesność znajdą tu wyjątkowe sofy Belavio i Befame, zapewniające komfort i design dla koneserów.

Cieszymy się z przeprowadzki do Globis Wrocław, ponieważ budynek oferuje doskonałą przestrzeń dla naszego showroomu w samym sercu miasta. Biuro jest dla nas nie tylko miejscem pracy, ale także „wizytówką”. Przywiązujemy dużą wagę do dogodnej lokalizacji, ale również ważne są dla nas nowoczesny, elegancki design i zrównoważonym podejście do środowiska. Globis spełnia wszystkie nasze wymagania. Przykładowo, okna od podłogi do sufitu zapewniają dużą ilość naturalnego światła, co jest niezwykle ważne, aby dobrze zaprezentować meble klientom. Mamy nadzieję, że nasz pobyt tutaj przerodzi się w długoterminową, owocną współpracę z GTC – mówi Bogumiła Król, właścicielka bowArte Home.

Obecnie, w celu zapewnienia najlepszej oferty usług dla najemców premium, GTC planuje rewitalizację budynku Globis Wrocław. Planowana modernizacja poprawi wygląd wnętrz i zwiększy wydajność systemów budynku poprzez zastosowanie nowoczesnych rozwiązań technicznych. Zmiany przyczynią się do podniesienia oceny biurowca pod względem zrównoważonego rozwoju i ogólnej wydajności.

Fot: bowArte

Globe Trade Centre S.A.

ul. KOR 45A, 02-146 Warszawa NIP: 527-00-25-113 T: +48 22 16 60 700 www.gtc.com.pl

Kraje GTC Bułgaria Chorwacja Polska Rumunia Serbia Węgry

Do pobrania Logo GTC

© 2022 Globe Trade Centre made by Esencja Studio