Osiedle Konstancja (II faza), wybudowane przez Globe Trade Centre S.A., najlepszą inwestycją mieszkaniową Europy Środkowo-Wschodniej 2006 w konkursie CEE Real Estate Quality Award

Globe Trade Centre S.A. otrzymała nagrodę CEE Real Estate Quality Award za drugą fazę Osiedla Konstancja – prestiżową inwestycję mieszkaniową realizowaną w Konstancinie-Jeziornie.

Gala rozdania nagród Quality tradycyjnie odbyła się w warszawskim hotelu InterContinental. Wzięli w niej udział przedstawiciele branży nieruchomości z dziesięciu krajów Europy Środkowowschodniej oraz goście z całego świata.

W imieniu GTC nagrodę odebrał Piotr Kroenke, Dyrektor Generalny GTC S.A. Najlepsze realizacje z 2006 oceniało trzynastoosobowe jury, w którego skład weszli najbardziej uznani eksperci rynku nieruchomości z Europy Środkowo-Wschodniej.

Nagrodzone Osiedle Konstancja to jedna z najbardziej prestiżowych inwestycji mieszkaniowych w rejonie Warszawy. Osiedle Konstancja jest położone na atrakcyjnym terenie w gminie Konstancin-Jeziorna sąsiadującym bezpośrednio z elitarną Szkołą Amerykańską, przy drodze łączącej Warszawę z Konstancinem . Druga faza została zaprojektowana przez pracownię dip – Dziuba i Pasternak i obejmowała 74 jednostki mieszkalne. II faza Osiedla Konstancja została w całości sprzedana, aktualnie trwają prace budowlane nad III fazą Osiedla. Deweloper rozpoczął już pracę nad dwoma kolejnymi etapami inwestycji.

W trzeciej fazie Osiedla Konstancja powstanie 36 nowoczesnych domów jednorodzinnych i bliźniaczych z przestronnymi ogrodami i tarasami. Termin oddania domów jest zaplanowany na styczeń 2008 r.

Wiecej informacji o Osiedlu Konstancja na www.konstancja.pl

Globe Trade Centre S.A.

ul. KOR 45A, 02-146 Warszawa NIP: 527-00-25-113 T: +48 22 16 60 700 www.gtc.com.pl

Kraje GTC Bułgaria Chorwacja Polska Rumunia Serbia Węgry

Do pobrania Logo GTC

© 2022 Globe Trade Centre made by Esencja Studio