GTC sfinalizowała umowę przedłużającą wynajem powierzchni biurowej w budynku Zephirus przez firmę Pandora Jewellery CEE. Jednocześnie, najemca powiększy swoją siedzibę do łącznie 1 100 mkw. powierzchni biurowej. Budynek Zephirus wchodzi w skład kompleksu Okęcie Business Park w Warszawie.

Pandora Jewellery CEE to producent i dystrybutor nowoczesnej, ręcznie wykańczanej biżuterii. Wyroby firmy sprzedawane są w ponad 70 krajach. W budynku Zephirus znajduje się centrala firmy na Europę Środkowo-Wschodnią.

Budynek Zephirus, ukończony w 2009 roku, dysponuje łącznie 9 128 mkw. powierzchni najmu i wchodzi w skład kompleksu biurowego Okęcie Business Park położonego tuż obok Lotniska Chopina w Warszawie. Do tej pory oddano w nim do użytku trzy obiekty (pozostałe dwa to Nothus i Corius), cieszące się dużą popularnością wśród przedsiębiorstw poszukujących biur położonych poza ścisłym centrum miasta, a jednocześnie bardzo dobrze skomunikowanych. Wśród innych najemców budynku Zephirus są również takie firmy jak Novo Nordisk Pharma, Avon, PPL, Straż Graniczna, Raiffeisen Bank. Budynek Zephirus jest wynajęty w 100%.

Okęcie Business Park, położony przy ul. 17 Stycznia, docelowo będzie składał się z sześciu budynków o łącznej powierzchni najmu 60 000 mkw. Kolejnym budynkiem, który dołączy do trzech już wybudowanych, będzie budynek Solano.

Projekt architektoniczny Okęcie Business Park, uwzględniający zarówno naturalne walory otoczenia (staw, tereny zielone), jak i bliskość lotniska, jest dziełem pracowni APA Kuryłowicz & Associates. W lipcu 2012 r. trzeci budynek Okęcie Business Park – Corius otrzymał certyfikat LEED® Gold.

Globe Trade Centre S.A.

ul. KOR 45A, 02-146 Warszawa NIP: 527-00-25-113 T: +48 22 16 60 700 www.gtc.com.pl

Kraje GTC Bułgaria Chorwacja Polska Rumunia Serbia Węgry

Do pobrania Logo GTC

© 2022 Globe Trade Centre made by Esencja Studio