• Pierwszy sklep Peek & Cloppenburg w regionie zostanie otwarty w Galerii Jurajskiej
• Na pół roku przed otwarciem Galeria Jurajska jest wynajęta w ponad 90%

Globe Trade Centre S.A. (GTC) oraz Peek & Cloppenburg (P&C) zawarły umowę najmu powierzchni handlowej w Galerii Jurajskiej w Częstochowie. Dwupoziomowy sklep, oferujący szereg znanych i ekskluzywnych marek odzieżowych będzie zajmował 3000 mkw.

Peek & Cloppenburg dołączył do listy najemców Galerii Jurajskiej, powiększając atrakcyjną ofertę handlową częstochowskiej inwestycji GTC. W dwupoziomowym sklepie o powierzchni 3000 mkw., nowy najemca zaoferuje szereg najbardziej uznanych międzynarodowych marek odzieżowych.

Będzie to pierwszy sklep P&C w regionie, natomiast Częstochowa to szóste miasto Polsce, w którym zostanie otwarty sklep tej firmy.

„Peek & Cloppenburg to siec handlowa z ponad stuletnią tradycją, przykładająca ogromną wagę do starannego doboru lokalizacji swoich sklepów. Wybór Galerii Jurajskiej na dalszą ekspansje firmy w Polsce, świadczy o prestiżu nowej inwestycji GTC” – mówi Anna Wysocka, Dyrektor w Jones Lang LaSalle, firmie odpowiedzialnej za wynajem powierzchni w Galerii Jurajskiej.

Powierzchnia handlowo-rozrywkowa Galerii Jurajskiej wyniesie 49 000 mkw.
i pomieści łącznie około 200 sklepów, punktów usługowych, restauracji, kawiarni oraz wielosalowe kino Cinema City. Klienci galerii będą mieli do dyspozycji pięciokondygnacyjny parking, który łącznie z parkingiem podziemnym będzie mógł pomieścić około 1800 samochodów.

Aktualnie ponad 90% powierzchni handlowej w Galerii Jurajskiej zostało wynajęte. Wśród najemców obiektu znajdują się m.in.:Alma (3400 mkw.), grupa odzieżowa LPP (2900 mkw.), Mega Avans (2800 mkw.), Euro RTV AGD (1300 mkw.), Intersport (1200 mkw.),KappAhl (750 mkw.), Kakadu (360 mkw.), Rossmann (360 mkw.), Sephora (345 mkw.), Douglas (310 mkw.) i inne.

Otwarcie Galerii Jurajskiej planowane jest na początek października br.

Galeria Jurajska jest trzecim, po Galerii Mokotów w Warszawie i Galerii Kazimierz w Krakowie, nowoczesnym centrum handlowo-rozrywkowym stworzonym przez GTC w Polsce.

Globe Trade Centre S.A.

ul. KOR 45A, 02-146 Warszawa NIP: 527-00-25-113 T: +48 22 16 60 700 www.gtc.com.pl

Kraje GTC Bułgaria Chorwacja Polska Rumunia Serbia Węgry

Do pobrania Logo GTC

© 2022 Globe Trade Centre made by Esencja Studio