• FortyOne III, trzeci budynek nowoczesnego kompleksu FortyOne w Belgradzie, został ukończony na czas
  • W skład kompleksu FortyOne wchodzą trzy biurowce klasy A
  • Całkowita powierzchnia najmu w kompleksie wynosi 27 000 m kw.

Grupa GTC oficjalnie otworzyła trzeci budynek kompleksu FortyOne w Belgradzie, tym samym kończąc budowę całej inwestycji. Pierwsi najemcy wprowadzili się do biurowca na początku kwietnia br. Na liście renomowanych firm, które wybrały FortyOne III na swoją nową siedzibę znalazły się m.in. Endava i DHL.

Biurowiec FortyOne III, który oferuje ponad 10 700 m kw. całkowitej powierzchni najmu, został zbudowany zgodnie z najwyższymi międzynarodowymi standardami zrównoważonego budownictwa. Pierwszy najemca już się wprowadził do budynku. Endava, firma informatyczna z ponad 16-letnim doświadczeniem współpracy z wiodącymi globalnymi przedsiębiorstwami z sektora finansowego, ubezpieczeniowego, telekomunikacyjnego, mediów, technologii i handlu, wynajęła 6 500 m kw., tj. ponad połowę powierzchni najmu budynku.

Ponadto w biurowcu FortyOne III otwarta zostanie siłownia Muscle Beach – nowoczesne centrum fitness, które zajmie ponad 370 m kw.

Od samego początku kompleks FortyOne przynosił nam wiele powodów do dumy. Z przyjemnością informujemy o pomyślnym zakończeniu całego projektu – zwłaszcza ze względu na fakt, że kompleks jest niezwykle wysoko ceniony wśród najemców i otrzymał certyfikat LEED na poziomie Gold, jako pierwszy budynek w Belgradzie” – powiedział Thomas Kurzmann, Prezes GTC.

Również DHL, oddział światowego lidera na rynku branży logistycznej i transportowej, wkrótce wprowadzi się do budynku i zajmie 280 m kw.

Projekt FortyOne jest światowej klasy kompleksem biurowym, obejmującym trzy budynki doskonale zlokalizowane w dzielnicy Nowy Belgrad (na skrzyżowaniu bulwarów Milutina Milankovica i Umetnosti). Park biznesowy usytuowany jest blisko głównej belgradzkiej autostrady, co czyni go łatwo dostępnym zarówno dla samochodów, jak i transportu publicznego.

FortyOne III

Globe Trade Centre S.A.

ul. KOR 45A, 02-146 Warszawa NIP: 527-00-25-113 T: +48 22 16 60 700 www.gtc.com.pl

Kraje GTC Bułgaria Chorwacja Polska Rumunia Serbia Węgry

Do pobrania Logo GTC

© 2022 Globe Trade Centre made by Esencja Studio