IBM to światowy lider rynku usług biznesowych oraz zaawansowanych technologii informatycznych obejmujących systemy komputerowe, oprogramowanie, systemy sieciowe, pamięci masowe i mikroelektronikę. IBM BTO Business Consulting Services wynajmie w budynku Pascal  ponad 1 700 m  kw. powierzchni biurowej, powiększając tym samym swoje biura w Centrum Biurowym Korona do ponad15 000 mkw.

 

„Pascal jest czwartym budynkiem w Centrum Biurowym Korona, którego atuty doceniają od lat prestiżowi najemcy.” – powiedziała Katarzyna Pankiewicz, Dyrektor Leasingu GTC. „Jestem bardzo zadowolona, że tak wymagający najemca jak IBM decyduje się na wynajem kolejnych biur w naszym kompleksie biurowym. Biurami w tej lokalizacji interesuje się wiele międzynarodowych firm. Mam nadzieję że wkrótce będziemy mogli pochwalić się kolejnymi najmami.” – dodała.

 

Pascal to zwieńczenie flagowego projektu GTC w Krakowie jakim jest Centrum Biurowe Korona. Budynek oferuje 5 500 mkw. nowoczesnej powierzchni biurowej na siedmiu kondygnacjach, zapewniając swoim użytkownikom najwyższy komfort i wygodę pracy. Jego doskonała lokalizacja, w centrum Krakowa, w rejonie ulic: Armii Krajowej, Przybyszewskiego, Juliusza Lea i Kołowej, umożliwia wygodne i szybkie połączenie ze strategicznymi punktami miasta zarówno komunikacją miejską jak i samochodem.

 

***

 

GLOBE TRADE CENTRE S.A. (GTC) to jeden z czołowych deweloperów w Nowej Europie. Powstała w 1994 r. w Warszawie Spółka obecnie działa w Polsce, na Węgrzech, w Czechach, Rumunii, Serbii, Chorwacji, Bułgarii, Rosji, na Słowacji i Ukrainie. GTC realizuje inwestycje i zarządza nimi w trzech kluczowych sektorach rynku nieruchomości: budynków i parków biurowych, centrów handlowo-rozrywkowych oraz mieszkaniowych. Firma wybudowała nieruchomości komercyjne o łącznej powierzchni ponad 950 000 m kw. netto i nieruchomości mieszkaniowe o łącznej powierzchni 300 000 m kw. GTC obecnie jest właścicielem ok. 602 000 m kw. powierzchni komercyjnej (z czego udział GTC wynosi 548 000 m kw.). Spółka posiada również imponujący portfel inwestycji na różnym etapie realizacji, który pozwoli na wybudowanie 1,2 mln m kw. powierzchni komercyjnej i 615 000 m kw. mieszkaniowej. Łączne aktywa Grupy wynoszą ponad 1,9 mld euro. Akcje GTC są notowane na GPW w Warszawie w prestiżowych indeksach WIG20 i WIG30. Walory Spółki wchodzą też w skład międzynarodowego indeksu Dow Jones STOXX Eastern Europe 300 Index, jak również indeksu GPR250 skupiającego  akcje 250 największych i najbardziej płynnych spółek z sektora nieruchomości na świecie oraz FTSE EPRA/NAREIT Emerging Index. Wśród udziałowców GTC znajdują się najwięksi polscy i międzynarodowi inwestorzy instytucjonalni.

Globe Trade Centre S.A.

ul. KOR 45A, 02-146 Warszawa NIP: 527-00-25-113 T: +48 22 16 60 700 www.gtc.com.pl

Kraje GTC Bułgaria Chorwacja Polska Rumunia Serbia Węgry

Do pobrania Logo GTC

© 2022 Globe Trade Centre made by Esencja Studio