Globe Trade Centre S.A. podpisała umowy najmu na łączną powierzchnię biurową – 2700 mkw. w drugim budynku Platinium Business Park. W sierpniu br., tuż po zakończeniu budowy, do nowych biur wprowadzą się dom mediowy ZenithOptimedia Group oraz firmy OKI Printing Solutions i Electrabel.

Dom mediowy ZenithOptimedia Group należy do Publicis Groupe – jednego z największych holdingów reklamowych na świecie. Firma działa na polskim rynku od początku 2006 roku, w Platinium II otworzy biura o powierzchni 1 700 mkw.

OKI Printing Solutions Polska jest polskim oddziałem światowego lidera rynku kolorowych drukarek. Firma posiada przedstawicielstwa w 120 krajach i jest specjalistą w tworzeniu profesjonalnych urządzeń drukujących dla biznesu. Już we wrześniu OKI zajmie ponad 700 mkw. w Platinium II.

Electrabel Grupa Suez Polska wprowadzi się do biur o powierzchni ponad 300 mkw. Spółka zajmuje się sprzedażą usług energetycznych i energii klientom przemysłowym oraz hurtowym obrotem energię elektryczną i paliwami energetycznymi. Firma jest właścicielem elektrowni w Połańcu.

„Obecność wśród naszych najemców międzynarodowych firm z tak różnorodnych branż świadczy o tym, że Platinium Business Park to doskonała lokalizacja dla wszystkich poszukujących wygodnej, nowoczesnej, dobrze zorganizowanej powierzchni biurowej oraz kreatywnej atmosfery w miejscu pracy” – mówi Katarzyna Pankiewicz, Dyrektor ds. Wynajmu Powierzchni Biurowych Globe Trade Centre S.A.

Platinium Business Park powstaje w Warszawie przy skrzyżowaniu ulic Domaniewskiej i Wołoskiej. Kompleks 5 budynków biurowych, położonych w prestiżowej i dogodnej lokalizacji, w pobliżu centrum handlowo-rozrywkowego Galeria Mokotów, będzie oferował łącznie 45 000 mkw. powierzchni biurowej klasy A.

„Dzielnica Mokotów stała się bardzo atrakcyjną dla inwestorów częścią Warszawy. Wielu najemców wybiera tę dzielnicę na siedzibę swojej firmy głównie ze względu na dostępność powierzchni, dogodną komunikację z centrum miasta i lotniskiem oraz znaczną różnicę w kosztach najmu w porównaniu z centrum miasta. Budynki Platinium BP gwarantują między innymi wysoki standard, łatwą aranżację powierzchni, jak również przyjazne dla najemców otoczenie. ” – mówi Monika Rusek z Działu Powierzchni Biurowych Cushman&Wakefield – wyłącznego agenta odpowiedzialnego za wynajem Platinium Business Park.

Budynki PBP wyposażone będą m.in. w podniesione podłogi dla okablowania strukturalnego, będą spełniały najwyższe standardy techniczne, a przeszklone fasady zapewnią optymalny dostęp światła dziennego. Centralnym punktem Platinium Business Park jest dziedziniec ze stawem i terenem zielonym, który będzie miejscem odpoczynku i spotkań dla osób pracujących w budynkach biurowych kompleksu. Projekt Platinium Business Park został przygotowany przez pracownię architektoniczną JEMS Architekci. Generalnym wykonawcą pierwszych dwóch budynków kompleksu jest firma Warbud. Za wynajem powierzchni biurowej w Platinium Business Park odpowiada wyłączny agent – firma Cushman&Wakefield.

Globe Trade Centre S.A.

ul. KOR 45A, 02-146 Warszawa NIP: 527-00-25-113 T: +48 22 16 60 700 www.gtc.com.pl

Kraje GTC Bułgaria Chorwacja Polska Rumunia Serbia Węgry

Do pobrania Logo GTC

© 2022 Globe Trade Centre made by Esencja Studio