• Piąty budynek Platinium Business Park otrzymał już pozwolenie na użytkowanie
  • W dniu oddania do użytku jest wynajęty w ponad 90%

 Platinium Business Park wciąż cieszy się dużym zainteresowaniem renomowanych firm polskich i międzynarodowych pomimo stale rosnącej w okolicy konkurencji. Piąty budynek w kompleksie położonym przy skrzyżowaniu ulic Domaniewskiej i Wołoskiej w Warszawie otrzymał już prawomocne pozwolenie na użytkowanie. Do grona jego najemców dołączyły ostatnio spółki z Grupy PSA Peugeot Citroën.

 Biura w Platinium Business Park otworzą nie tylko marki motoryzacyjne należące do Grupy PSA – Peugeot oraz Citroën, ale również wchodzący w jej skład bank PSA Finance – dostawca usług finansowych, głównie kredytów pod zakup samochodu. Firma wynajęła również dodatkowo powierzchnię w pierwszym budynku Platinium Business Park. Łączna powierzchnia najmu Grupy PSA w Platinium Business Park wynosi ponad 3.500 mkw.

Do grona najemców oddanego właśnie do użytku Platinium Business Park V należą również VeriFone Polska, Schrack-Seconet oraz K2 i Starcom. Ponad 90% powierzchni Platinium Business Park V jest już wynajęte, a w sprawie pozostałej powierzchni prowadzone są zaawansowane negocjacje.

W Platinium Business Park V znajduje się około 11.000 mkw. powierzchni biurowej do wynajęcia. Powierzchnia typowego piętra wynosi 1.024 mkw. i może zostać efektywnie zaaranżowana w układzie gabinetowym lub open space.

Budynek Platinium Business Park V powstał z wykorzystaniem materiałów zwiększających efektywność energetyczną oraz umożliwiających maksymalnie efektywne wykorzystanie systemów grzewczych i klimatyzacji. Budynek jest wyposażony w uchylne okna, podnoszone podłogi, podwieszane sufity wraz z zespolonym systemem oświetlenia, klimatyzację z możliwością indywidualnej regulacji temperatury, okablowanie oraz nowoczesny system BMS. Do dyspozycji najemców znajduje się również 180 miejsc parkingowych.

Projekt Platinium Business Park V przygotowała pracownia Grupa 5 Architekci a generalnym wykonawcą budynku była firma Warbud. Obiekt ubiega się o prestiżowy certyfikat LEED Gold w kategorii nowych budynków.

Globe Trade Centre S.A.

ul. KOR 45A, 02-146 Warszawa NIP: 527-00-25-113 T: +48 22 16 60 700 www.gtc.com.pl

Kraje GTC Bułgaria Chorwacja Polska Rumunia Serbia Węgry

Do pobrania Logo GTC

© 2022 Globe Trade Centre made by Esencja Studio