Galeria Północna rozszerza portfolio najemców z kategorii zdrowie i uroda. Goście pierwszego obiektu handlowego na warszawskiej Białołęce będą mogli skorzystać z kolejnych renomowanych punktów usługowych – salonu popularnej sieci Hair Styling Team i prestiżowego  Nail Spa & Day Spa.

Galeria Północna to adres na udane zakupy dla całej rodziny. Pierwszy wielkopowierzchniowy obiekt handlowy północnej części Warszawy otworzy swoje wnętrza już w III kwartale 2017 roku. Obok znanych marek odzieżowych, obuwniczych i kosmetycznych, Galeria Północna zaoferuje klientom także profesjonalne salony specjalizujące się w usługach dla zdrowia i urody. Do grona najemców dołączyły  dwie renomowane firmy – salon fryzjerski i manicure Hair Styling Team oraz salon Nail Spa & Day Spa, specjalizujący się w pielęgnacji i stylizacji paznokci.

Lubimy mieć świadomość dobrze wykorzystanego czasu, a jednocześnie poczucie komfortu związanego z dostępnością w jednym miejscu wszystkiego, co jest nam potrzebne. Dlatego nowe obiekty handlowe nie skupiają się już tylko na strefie zakupowej. Szeroki wybór punktów usługowych to równie istotny aspekt przy wyborze galerii handlowej przez klientów. Do najemców Galerii Północnej dołączyły dwa popularne salony beauty. Nail Spa & Day Spa oraz Hair Styling Team to miejsca prowadzone przez profesjonalistów i cieszące się dużym zaufaniem klientów. Wierzymy, że będą cennym uzupełnieniem oferty Galerii Północnej – powiedziała Kinga Sitermann, Galeria Północna Leasing Director.

Nail Spa Marzena Kanclerska to sieć profesjonalnych salonów pielęgnacji i stylizacji paznokci, chętnie odwiedzanych przez polskie celebrytki. Marka została stworzona przez Marzenę Kanclerską-Gryz, laureatkę nagrody Kobieta Roku Glamour 2015 oraz autorkę książki-poradnika „Paznokcie na poziomie”. Jej wieloletnie doświadczenie w branży modowej, dbałość o szczegóły oraz znajomość światowych trendów sprawiły, że Nail Spa cieszy się dziś ogromnym uznaniem wśród pań. Oferta salonów to nie tylko manicure i pedicure na najwyższym poziome, oraz podstawowe zabiegi  kosmetyczne typu henna lub depilacja.

Hair Styling Team to sieć profesjonalnych salonów fryzjerskich i manicure, stworzonych przez pasjonatów. Misją firmy jest zapewnienie najwyższej jakości usług w oparciu o profesjonalne produkty znanych marek, takich jak Wella SP i Sebastian Professional. Popularność sieci udowadnia, że kluczem do sukcesu jest i dbałość o najwyższą jakość usług połączona z pasją i przystępną ofertą cenową. Galeria Północna będzie już 4 punktem na mapie Warszawy, w którym zagości Hair Styling Team. Obok szerokiej oferty z zakresu fryzjerstwa, klienci obiektu będą mogli skorzystać także z zabiegów pielęgnacyjnych na dłonie i stylizacji paznokci.

Salon Hair Styling Team zajmie powierzchnię 72,5 mkw., w transakcji najmu firmę GTC wspierała agencja JLL. Salon Nail Spa & Day Spa wynajął lokal o powierzchni 62,1 mkw., w transakcji pośredniczyła firma Cushman & Wakefield.

Globe Trade Centre S.A.

ul. KOR 45A, 02-146 Warszawa NIP: 527-00-25-113 T: +48 22 16 60 700 www.gtc.com.pl

Kraje GTC Bułgaria Chorwacja Polska Rumunia Serbia Węgry

Do pobrania Logo GTC

© 2022 Globe Trade Centre made by Esencja Studio