• GTC wesprze Fundację Virtuosa, ufundowaną przez Colliers International.
  • Działania Virtuosy wpisują się w wartości i misję GTC: celem fundacji jest modernizacja przestrzeni w szpitalach dziecięcych, w trosce o komfort psychiczny małych pacjentów.
  • W zarządzie fundacji zasiada Grzegorz Strutyński, Country Manager GTC w Polsce.

GTC, wiodący inwestor i deweloper w Europie Środkowo-Wschodniej, nawiązał współpracę z Fundacją Virtuosa, ufundowaną przez Colliers International. Fundacja skupia się na modernizacji przestrzeni w szpitalach dziecięcych, w trosce o komfort psychiczny małych pacjentów. W zarządzie fundacji zasiada Grzegorz Strutyński, Country Manager GTC w Polsce. Nawiązanie współpracy z Virtuosą jest dla GTC znaczącym krokiem w stronę umacniania relacji z lokalnymi społecznościami i zaufanymi partnerami w Polsce.

Odpowiedzialna postawa oraz wywieranie pozytywnego wpływu na kreowane społeczności od zawsze były priorytetami dla GTC. Firma szukała zaufanego partnera, z którym mogłaby prowadzić działania charytatywne, skierowane do najbardziej potrzebujących. Idealnym partnerem okazała się Fundacja Virtuosa, której celem jest modernizacja przestrzeni w szpitalach dziecięcych. Organizacja została założona przez światowej sławy skrzypaczkę, solistkę i filantropkę, dr hab. Patrycję Piekutowską oraz Monikę Rajską-Wolińską, partner zarządzającą i członkinię zarządu EMEA Colliers International w Polsce. Celem fundacji jest angażowanie ekspertów i firm, takich jak GTC do działania na rzecz poprawy otoczenia dzieci.

W zarządzie fundacji obok Grzegorza Strutyńskiego, Country Managera GTC w Polsce zasiadają wybitne postaci ze świata medycyny i biznesu, takie jak m.in. prof. Bohdan Maruszewski, wybitny kardiochirurg dziecięcy; Paweł Wierzbicki, prezes zarządu Schindler Polska oraz Monika Rajska-Wolińska, partner zarządzająca Colliers International w Polsce.

Troska o dobro całego społeczeństwa jest głęboko zakorzeniona w wartościach naszej firmy. Dlatego niezmiernie cieszymy się z możliwości dołączenia do Fundacji Virtuosa i wspólnej pracy nad poprawą warunków leczenia młodych pacjentów. Cele fundacji są zbieżne z  podstawą naszej działalności, czyli budownictwem, a także misją Grupy, jaką jest tworzenie przyjaznych przestrzeni. Dlatego jestem przekonany, że współpraca z fundacją przyniesie bardzo dobre efekty. Jako członek zarządu fundacji cieszę się, że mogę dołożyć cegiełkę do tego projektu” skomentował Grzegorz Strutyński, Country Manager GTC w Polsce i członek zarządu Fundacji Virtuosa.

Partnerstwo z Virtuosą niesie za sobą obustronne korzyści. Fundacja planuje realizować projekty z udziałem architektów, projektantów, profesjonalistów ze świata biznesu i branży muzycznej. GTC będzie mogło aktywnie włączyć się w jej działania, czerpiąc z doświadczenia wiodącego dewelopera nieruchomości komercyjnych. Jednocześnie, współpraca z ekspertami, takimi jak dr hab. Patrycja Piekutowska, umożliwi GTC efektywniejsze wsparcie społeczności lokalnych w Polsce.

Globe Trade Centre S.A.

ul. KOR 45A, 02-146 Warszawa NIP: 527-00-25-113 T: +48 22 16 60 700 www.gtc.com.pl

Kraje GTC Bułgaria Chorwacja Polska Rumunia Serbia Węgry

Do pobrania Logo GTC

© 2022 Globe Trade Centre made by Esencja Studio