W ciągu siedmiu miesięcy sprzedaży osiedla Rose Garden w Bukareszcie sprzedano już 500 z 908 mieszkań.Pierwsza połowa inwestycji zostanie oddana do użytku w 2008 roku.

GTC Romania – spółka zależna w 95% od Globe Trade Centre S.A. (GTC) – sprzedała ponad 500 z 908 mieszkań i apartamentów powstających w zespole mieszkaniowym Rose Garden w Bukareszcie. Łączna wartość sprzedanych mieszkań w Rose Garden wynosi ponad 52 mln euro.

Rose Garden jest kompleksem mieszkaniowym powstającym północno wschodniej części Bukaresztu, przy Aleji Colentina, w bezpośrednim sąsiedztwie centrum miasta oraz licznych obiektów zapewniających zaplecze handlowo-usługowe i rekreacyjne. Dzięki bogato rozwiniętej infrastrukturze miejskiej i licznym środkom transportu otaczającym osiedle (metro, autobus, trolejbus i tramwaj) mieszkańcy „Różanego Ogrodu” będą mogli sprawnie przedostać się w dowolne miejsce Bukaresztu.

Osiedle zaoferuje łącznie 908 apartamentów i mieszkań w 11 budynkach (od 9 do 11 pięter). W kompleksie powstanie również ok. 1500 mkw. powierzchni handlowo-usługowej.Mieszkańcy będą mieli do dyspozycji 1100 miejsc naziemnych i podziemnych, liczne zielone skwery spacerowe oraz plac zabaw dla dzieci. Oferta Rose Garden jest zróżnicowana i przystosowana do potrzeb różnorodnych odbiorców. Nabywcy mogą wybrać również wykończenie mieszkań w podwyższonym standardzie. W kompleksie powstają mieszkania o powierzchniod 55 do 145 mkw.: kameralne studia, apartamenty i penthousy.

Rose Garden jest jedną z czterech inwestycji mieszkaniowych realizowanych przez GTC
w Bukareszcie (obok Felicity, Green Dream Residence i Jasmine Park) . Do końca 2009 roku spółka palnuje oddanie na tym rynku łącznie ok. 280 000 mkw. powierzchni mieszkaniowej .

GTC działa na rumuńskim rynku od 1999 roku poprzez swoją spółkę zależną GTC Romania.

Deweloper posiada w regionie imponujący portfel inwestycji mieszkaniowych w średnich i wyższych segmentach tego rynku – obecnie GTC realizuje 16 inwestycji o łącznej powierzchni blisko 500 000 mkw. (jest to część będąca własnością GTC, uwzględniająca udziały spółki we wspólnych przedsięwzięciach).

Trzy z nich – Sasad Resort w Budapeszcie, Rose Garden i Felicity w Bukareszcie są realizowane wspólnie z RREEF, funduszem zarządzanym przez Deutsche Bank. GTC Hungary i GTC Romania posiadają odpowiednio 50,1% w tych spółkach.

Pozostałe realizowane obecnie projekty to:
Polska: Osiedle Konstancja w Warszawie, Ogrody Galileo w Krakowie, Rezydencja Parkowa w Poznaniu, osiedle przy ulicy Mikołowskiej w Katowicach
Czechy: Prague Marina, Green City w Pradze
Węgry (Budapeszt): River Loft
Słowacja: Vinohrady i Park Apartments w Bratysławie
Serbia (Belgrad): Park Apartments
Chorwacja: Istria Golf Estate.

Globe Trade Centre S.A.

ul. KOR 45A, 02-146 Warszawa NIP: 527-00-25-113 T: +48 22 16 60 700 www.gtc.com.pl

Kraje GTC Bułgaria Chorwacja Polska Rumunia Serbia Węgry

Do pobrania Logo GTC

© 2022 Globe Trade Centre made by Esencja Studio