• Rumuński koncern naftowy KMG Rompetrol przedłuża umowę najmu w budynku należącym do GTC – City Gate  do 2026 roku.
  • Najemca zajmuje ok. 9 356 m kw. nowoczesnej powierzchni biurowej.
  • City Gate to kompleks biurowy klasy A o łącznej powierzchni najmu wynoszącej 48 tys. m kw.
  • To pierwsza transakcja pod kierownictwem nowego dyrektora zarządzającego oraz CEE Estate – spółki zarządzającej aktywami.

GTC przedłużyło umowę najmu na kolejne pięć lat z KMG Rompetrol – jednym z kluczowych graczy w sektorze paliwowym w południowo-wschodniej Europie, częścią KMG International. Najemca nie zmienia metrażu swojej siedziby głównej i będzie nadal zajmował powierzchnię 9 356 m kw. w City Gate, nowoczesnym budynku biurowym klasy A, znajdującym się w Bukareszcie. Jest to pierwsza transakcja zrealizowana pod nadzorem Ziva Gigi, niedawno mianowanego dyrektora zarządzającego GTC w Rumunii. W transakcji brała udział również firma zarządzająca aktywami – CEE Estate.

KMG Rompetrol, gigant naftowy prowadzący swoją działalność operacyjną w Rumunii, Mołdawii, Bułgarii, Gruzji zdecydował się przedłużyć umowę najmu na 9 356 m kw. nowoczesnej powierzchni biurowej w północnej wieży kompleksu City Gate do grudnia 2026 roku. Biurowiec jest położony w prestiżowej części biznesowej dzielnicy Bukaresztu i składa się z dwóch budynków oferujących łącznie prawie 48 000 m kw. wysokiej jakości przestrzeni biurowej.

Doceniamy zaufanie jakim obdarzają nas partnerzy biznesowi, którzy cenią najwyższej jakości rozwiązania, jakie oferujemy w naszych biurowcach. KMG Rompetrol to firma, która dynamicznie rozwija się zarówno w Rumunii, jak poza jej granicami, a także przywiązuje dużą wagę do zapewnienia swoim pracownikom najlepszych warunków do pracy. Cieszymy się, że tak renomowane przedsiębiorstwo pozostaje wierne naszym usługom, zwłaszcza w trudnych czasach pandemii. To pokazuje, że nasza strategia utrzymywania partnerskich relacji i długoterminowej współpracy z najemcami przynosi obopólne korzyści. Chciałbym również wyrazić uznanie dla zespołu zarządzającego aktywami CEE Estate, którego wysiłek i zaangażowanie podczas całego procesu negocjacyjnego zaowocowały naszym pierwszym wspólnym sukcesem” komentuje Ziv Gigi, dyrektor zarządzający działalnością GTC w Rumunii.

City Gate to wysokiej klasy budynek biurowy położony w północnej części Bukaresztu, z łatwym dostępem do obiektów biznesowych i rekreacyjnych skupionych wokół parku Herăstrău, a także centrów biurowych, takich jak Piața Victoriei. Obiekt oferuje 48 tys. m kw. nowoczesnej powierzchni biurowej, dostosowanej do potrzeb najemców. Niewątpliwymi zaletami obiektu są bezpośrednie połączenia autobusowe i tramwajowe oraz ok. 1 000 podziemnych miejsc parkingowych. Górne piętra City Gate oferują wyjątkowy widok na Park Herastrau, a najemcy korzystający z znajdującego się tam sky-baru oraz restauracji mogą na chwilę odetchnąć od codziennej pracy i zjeść lunch lub zrobić sobie przerwę na kawę. Do dyspozycji najemców jest też przestrzeń rekreacyjna pomiędzy budynkami tzw. Plazy, gdzie mogą zrelaksować się w jednym z lobby.

Globe Trade Centre S.A.

ul. KOR 45A, 02-146 Warszawa NIP: 527-00-25-113 T: +48 22 16 60 700 www.gtc.com.pl

Kraje GTC Bułgaria Chorwacja Polska Rumunia Serbia Węgry

Do pobrania Logo GTC

© 2022 Globe Trade Centre made by Esencja Studio