Jeden z najbardziej ekskluzywnych producentów porcelany uruchomił w Galerii Jurajskiej swój salon.

Galeria Jurajska poszerza ofertę sektora wyposażenia wnętrz. Do grona 9 dotychczasowych najemców dołączył właśnie Rosenthal. Luksusowa niemiecka marka pojawiła się mającym 88 m kw. salonie.

W ofercie Rosenthal można znaleźć porcelanę, ceramikę stołową, szkło, sztućce oraz akcesoria tworzone przez najlepsze manufaktury i według projektu znanych designerów. Obok produktów marki Rosenthal, w asortymencie znajdują się także wyroby ze specjalnych kolekcji m.in. Rosenthal meets Versace, Studio-Line czy Thomas oraz produkty takich marek jak Kartell, Alessi, Lenox czy Royal Copenhagen.

– Rosenthal poszerza naszą ofertę produktów z wyższej półki, wzbogacając jednocześnie rozwijane od ponad 2 lat portfolio sklepów z wyposażeniem wnętrz.  Dzięki obecności salonu nasi klienci zyskują dostęp do ekskluzywnych produktów spod szyldu „dom i wnętrze”, których do tej pory brakowało w naszej ofercie – mówi Roman Bugajczyk, dyrektor Galerii Jurajskiej.

I rzeczywiście oferta wyposażenia wnętrz dostępna w Galerii Jurajskiej jest dziś jedną z najszerszych w regionie. W galerii działają już salony à Tab, English Home, DUKA, Home&You, Tescoma, Mebel RUST, Eurofirany i Jysk.

– To jedne z najchętniej odwiedzanych sklepów w Galerii Jurajskiej. Zakupy związane z wyposażeniem wnętrz znajdują się dziś na liście 5 najczęstszych powodów wizyt w Jurajskiej. Naturalnym dla nas jest więc rozwój tego typu oferty, zwłaszcza o marki, których brakuje w Częstochowie  – mówi Bugajczyk.

Rosenthal to jedna z najbardziej znanych na świecie niemieckich manufaktur porcelany.  Historia marki sięga 130 lat wstecz.  Salon Rosenthal w Galerii Jurajskiej jest pierwszym autoryzowanym sklepem firmowym w Częstochowie.

Globe Trade Centre S.A.

ul. KOR 45A, 02-146 Warszawa NIP: 527-00-25-113 T: +48 22 16 60 700 www.gtc.com.pl

Kraje GTC Bułgaria Chorwacja Polska Rumunia Serbia Węgry

Do pobrania Logo GTC

© 2022 Globe Trade Centre made by Esencja Studio