Centrum Biurowe Kazimierz w Krakowie jest główną siedzibą State Street w Polsce, a jednocześnie kluczowym miejscem dla działalności firmy w całej Europie. Oddział działa na zasadzie Centre of Excellence w  zakresie rachunkowości funduszy, wyceny papierów wartościowych i giełdowych instrumentów pochodnych. Głównym  obszarem działalności State Street Polska jest obsługa księgowa funduszy inwestycyjnych, funduszy wysokiego ryzyka, derywatywów oraz wycena funduszy na zlecenie innych oddziałów firmy w Europie.

„W 2008 roku firma State Street wybrała krakowskie biura GTC na potrzeby swojej dynamicznej ekspansji w Europie. Cztery lata później najemca zdecydował o przedłużeniu łączącej nas umowy. Cieszymy się, że tak renomowana firma pozytywnie oceniła stworzone przez GTC specjalnie dla niej komfortowe warunki pracy” – mówi Jacek Wachowicz, Członek Zarządu i Dyrektor ds. Wynajmu i Sprzedaży w GTC S.A.

 Centrum Biurowe Kazimierz w Krakowie powstało na działce położonej nad Wisłą, pomiędzy ulicami Podgórską i Gęsią, w bezpośrednim sąsiedztwie centrum handlowo-rozrywkowego Galeria Kazimierz również wybudowanego przez GTC. Pięciokondygnacyjny budynek dysponuje łącznie 15.400 mkw. najwyżej klasy powierzchni biurowej oraz handlowo-usługowej. Na potrzeby użytkowników obiektu powstał też dwukondygnacyjny parking podziemny dla ponad 200 samochodów. Jednym z atutów CB Kazimierz jest lokalizacja w sąsiedztwie ścisłego centrum Krakowa jak również dogodny dojazd komunikacją miejską.

Globe Trade Centre S.A.

ul. KOR 45A, 02-146 Warszawa NIP: 527-00-25-113 T: +48 22 16 60 700 www.gtc.com.pl

Kraje GTC Bułgaria Chorwacja Polska Rumunia Serbia Węgry

Do pobrania Logo GTC

© 2022 Globe Trade Centre made by Esencja Studio