Galeria Północna będzie pierwszym wielkopowierzchniowym centrum handlowym północnej Warszawy. Oprócz bogatej oferty modowej, inwestor obiektu – GTC S.A., chce zapewnić klientom także dostęp do świata urody. Do grona najemców dołączyła właśnie perfumeria Sephora, która zajmie ponad  270 mkw powierzchni użytkowej.

Sephora, należąca do koncernu Moët Hennessy Louis Vuitton (LVMH), jest największą siecią perfumerii na świecie. Posiada ponad 1900 salonów w blisko 30 krajach świata. 93 z nich znajduje się w największych polskich miastach. Kolejny dołączy do nich już w przyszłym roku, w Galerii Północnej.

Z wielką przyjemnością informujemy o otwarciu kolejnej perfumerii Sephora w Warszawie, tym razem w Galerii Północnej. Już w przyszłym roku zaprosimy wszystkich mieszkańców Białołęki i nie tylko, do wizyt w nowej lokalizacji, która na pewno zaskoczy naszych klientów innowacyjną ofertą i niezapomnianą atmosferą. Mamy nadzieję, że mieszkańcy Warszawy docenią nie tylko bliskość i łatwą dostępność naszych produktów, ale także możliwość z korzystania z bezpłatnych serwisów makijażowych oraz obecność w naszej perfumerii nowych, długo wyczekiwanych przez Polaków marek beauty – podkreśla Kamila Jaroszyńska, Dyrektor ds. Rozwoju i Inwestycji, Sephora Polska.

 Agnieszka Nowak, dyrektor Galerii Północnej również docenia nowego najemcę: Dostęp do najlepszych marek i produktów w tej części miasta to duża wygoda i oszczędność czasu dla mieszkańców dzielnicy i okolic. Sephora to lider sprzedaży kosmetyków selektywnych wśród sieci perfumeryjnych oraz jedna z najbardziej innowacyjnych i inspirujących perfumerii w Polsce. Mieszkańcy Białołęki na pewno docenią jej dostępność w swoim sąsiedztwie.

W Galerii Północnej swoje salony będą miały także marki Douglas, Ziaja, Yves Rocher oraz drogerie Superpharm i Rossmann.

Globe Trade Centre S.A.

ul. KOR 45A, 02-146 Warszawa NIP: 527-00-25-113 T: +48 22 16 60 700 www.gtc.com.pl

Kraje GTC Bułgaria Chorwacja Polska Rumunia Serbia Węgry

Do pobrania Logo GTC

© 2022 Globe Trade Centre made by Esencja Studio