• Forever 21 otworzy swój sklep w Galerii Północnej.
  • List intencyjny został podpisany podczas targów handlowych MAPIC w Cannes.
  • Otwarcie Galerii Północnej nastąpi w pierwszej połowie 2017 roku.

Amerykański gigant odzieżowy, Forever 21, otworzy swój sklep w Galerii Północnej, której otwarcie planowane jest na pierwszą połowę 2017 roku. List intencyjny został podpisany podczas największych targów handlowych w Europie – MAPIC.

Forever 21 to jedna z najbardziej znanych amerykańskich marek modowych, która jest rozpoznawalna na całym świecie. Forever 21 jest obecne w kilkudziesięciu krajach m.in. w Belgii, Australii, Kanadzie, Chinach, Niemczech, Irlandii, Holandii, Tajlandii czy Wielkiej Brytanii.

Kultowa marka Forever 21 to kolejny ważny najemca w Galerii Północnej. Dotychczas współpraca została nawiązana z takimi cenionymi najemcami jak: Empik, Smyk, H&M, Wólczanka, Vistula, W.KRUK, z markami Grupy LPP, CCC, Martes Sport czy siecią kinową Cinema City oraz hipermarketem Carrefour.

Jesteśmy bardzo zadowoleni, że podczas najbardziej prestiżowego wydarzenia w naszej branży – targów MAPIC w Cannes – jako pierwsi w Polsce podpisaliśmy list intencyjny z globalną marką Forever 21. Fakt, że sklep amerykańskiego giganta odzieżowego zostanie otwarty właśnie w Galerii Północnej jest potwierdzeniem, że jest to projekt atrakcyjny nie tylko dla znanych wszystkim i cenionych najemców, ale również dla operatorów szukających możliwości mocnego wejścia na nasz rynek. Zależy nam i niezmiennie pracujemy nad tym, aby klienci Galerii Północnej mogli skorzystać z oferty, która nie jest dostępna w innych centrach handlowych i mam nadzieję, że niebawem będziemy mogli poinformować o kolejnych sukcesach na tym polu – mówi Szymon Mińczuk, Dyrektor ds. Wynajmu Powierzchni Handlowych w GTC.

Budowa Galerii Północnej rozpoczęła się w lipcu bieżącego roku, zaś jej otwarcie planowane jest na pierwszą połowę 2017 roku. Galeria Północna będzie nowoczesnym centrum handlowo-rozrywkowym, które dzięki zastosowanym rozwiązaniom projektowym znacząco wpłynie na zmianę polskiego rynku handlowego.

Galeria Północna jest projektem, który nada zupełnie nową dynamikę warszawskiemu handlowi detalicznemu. Zlokalizowane w północno-wschodniej części stolicy nowoczesne centrum handlowo-rozrywkowe przyciągnie nie tylko mieszkańców Białołęki, ale również klientów z innych dzielnic Warszawy i jej okolic. Współpraca z renomowanymi pracowniami APA Wojciechowski oraz Tzur Architects wyznaczy nowe standardy projektowania i budowania centrów handlowych. Jedną z unikatowych cech Galerii Północnej będzie zagospodarowany zielenią, otwarty dach z trawnikami, alejkami spacerowymi i placem zabaw. Równie innowacyjnym rozwiązaniem jest przeszklenie części dachu, co w połączeniu z przestronnym wnętrzem galerii zapewni dostęp do światła dziennego. Status Galerii Północnej jako jednego z najbardziej zielonych budynków w swojej klasie w Polsce potwierdza prestiżowy precertyfikat LEED na poziomie GOLD.

Galeria udostępni najemcom ok. 64 tys. mkw. powierzchni, a klientom ok. 2 300 miejsc parkingowych. Jest to obecnie jedna z dwóch, obok Galerii Wilanów, najważniejszych inwestycji GTC w Warszawie. Budowa Galerii Północnej rozpoczęła się w lipcu 2015, a jej otwarcie planowane jest na pierwszą połowę 2017 roku. Za komercjalizację Galerii Północnej odpowiadają firmy Cushman & Wakefield i JLL, za działania marketingowo-reklamowe – agencja Communication Unlimited.

 

gtc 2

Globe Trade Centre S.A.

ul. KOR 45A, 02-146 Warszawa NIP: 527-00-25-113 T: +48 22 16 60 700 www.gtc.com.pl

Kraje GTC Bułgaria Chorwacja Polska Rumunia Serbia Węgry

Do pobrania Logo GTC

© 2022 Globe Trade Centre made by Esencja Studio