Galeria Północna zaczyna nowy rok kolejnymi sukcesami. Po intensywnym okresie świątecznych otwarć galeria nie zwalnia tempa i prezentuje kolejnego najemcę, który już niedługo pojawi się na Białołęce. W kwietniu w Galerii Północnej zadebiutuje czeska marka Tescoma, producent akcesoriów do kuchni i jadalni.

 

Tescoma to synonim funkcjonalności i designu. Wiodący czeski producent akcesoriów do domu specjalizuje się w wyposażeniu kuchni i jadalni. W ofercie sieci znajduje się ponad 2000 wysokiej jakości produktów do gotowania, pieczenia i serwowania, takich jak garnki, patelnie, zastawa stołowa oraz akcesoria ułatwiające obróbkę produktów spożywczych i przygotowywanie potraw. Artkuły dostępne pod marką Tescoma wyróżnia efektowny wygląd i wysoka jakość w przystępnej cenie. Od kwietnia z oferty sieci skorzystają także klienci Galerii Północnej.

Sklepy z artykułami do domu cieszą się dużym zainteresowaniem naszych gości od początku działalności Galerii Północnej. Znacząca liczba nowych inwestycji mieszkaniowych i młodzi, dynamiczni klienci mieszkający w północno-wschodnich rejonach Warszawy to potencjał, który doceniają kolejni najemcy z tej branży. Sieć Tescoma pojawi się w Galerii Północnej w gorącym okresie przygotowań do Wielkanocy. Producent wysokiej jakości artkułów do kuchni i jadalni uzupełni ofertę takich marek jak Duka, Homla czy Home and You. Wierzymy, że połączenie ciekawej oferty i okresu świątecznych zakupów pozwoli trafić w potrzeby klientów i szybko zdobyć grono wiernych miłośników marki mówi Katarzyna Żuchowska, Retail Leasing Manager GTC SA.

 

Produkty Tescoma dostępne są w ponad stu krajach świata. Lokal w Galerii Północnej będzie jedenastym salonem sprzedaży Tescoma w Polsce i pierwszym w Warszawie. Będzie to także pierwszy w Polsce sklep marki z wnętrzem zaprojektowanym według nowego konceptu. Na parterze galerii, na powierzchni 92 mdostępne będą specjalnie wyselekcjonowane produkty spełniające najnowsze trendy światowego designu. Dzięki temu nowy lokal to także kopalnia pomysłów na prezent dla wielbicieli gotowania. Fachowa obsługa pomoże wybrać odpowiednie akcesoria, których wysoka jakość dodatkowo potwierdza wydłużona gwarancja. Tescoma to jednak nie tylko artkuły do domu, to także filozofia otaczania się ładnymi i funkcjonalnymi akcesoriami. Z myślą o klientach szczególnie ceniących funkcjonalne wyposażenie kuchni i jadalni, sieć udostępniła blog zawierający informacje o nowościach produktowych i akcjach promocyjnych oraz przepisy na pyszne potrawy na każdą okazję.

Globe Trade Centre S.A.

ul. KOR 45A, 02-146 Warszawa NIP: 527-00-25-113 T: +48 22 16 60 700 www.gtc.com.pl

Kraje GTC Bułgaria Chorwacja Polska Rumunia Serbia Węgry

Do pobrania Logo GTC

© 2022 Globe Trade Centre made by Esencja Studio