• GTC podpisało umowę najmu powierzchni biurowej z UNIT4 Polska;
  • UNIT4 Polska wynajmie 6 600 metrów kwadratowych powierzchni biurowej.

Spółka Globe Trade Centre S.A. (GTC) podpisała z UNIT4 Polska umowę najmu 6 600 m kw. powierzchni biurowej w budynku Globis Wrocław.

UNIT4 Polska jest częścią Grupy UNIT4, która zajmuje się dostarczaniem rozwiązań IT dla biznesu. W Polsce do UNIT4 należy popularna marka systemów IT – TETA. We Wrocławiu znajdują się trzy oddziały UNIT4: Central R&D, Global Customer Support Centre, Local Business TETA. Zgodnie z podpisaną umową najmu UNIT4 Polska zajmie 6 600 m kw. powierzchni biurowej w Globis Wrocław.

„Cieszymy się, że UNIT4 Polska, firma znana z innowacyjności i doświadczenia, wybrała Globis Wrocław i otworzy tu swoje biuro. Wierzmy, że dogodna lokalizacja w samym centrum Wrocławia, a także wysoki standard budynku oraz dodatkowe udogodnienia dla najemców i ich gości ułatwią pracownikom UNIT4 codzienną pracę” – powiedziała Ewa Milczarek, Kierownik ds. Wynajmu Powierzchni Biurowych GTC.

Doradcami UNIT4 Polska w procesie analizy rynku, wyboru lokalizacji oraz w rozmowach dotyczących warunków umowy najmu byli eksperci z firmy doradczej JLL.

„Podpisana przez UNIT4 Polska umowa najmu tak dużej powierzchni biurowej pokazuje, że rynek powierzchni biurowych we Wrocławiu jest w dobrej formie, a aktywność najemców pozostaje na wysokim poziomie. W okresie 9 miesięcy 2015 roku udało się wynająć 78 000 m kw. powierzchni biurowej (wzrost o 36% w stosunku do tego samego okresu w 2014 roku). Prognozy na koniec 2015 roku i 2016 pozostają zwyżkowe” – skomentowała Katarzyna Krokosińska, Starszy Konsultant w Dziale Wynajmu Powierzchni Biurowych i Reprezentacji Najemcy JLL.

„Nowe biuro jest konieczne dla stworzenia przestrzeni, by dalej rozwijać naszą działalność w Polsce, w tym dla rozwoju oddziałów Central R&D oraz Global Customer Support Centre. Jest to część strategii OneUNIT4, która ma zapewnić wyrównane standardy pracy w różnych regionach świata. Nasz liczący ponad 500 osób zespół z niecierpliwością czeka na przeprowadzkę do nowego biura, w którym będzie mógł korzystać z wysokiego standardu i dogodnej lokalizacji budynku Globis Wrocław” – powiedział Tomasz Terlecki, Dyrektor Finansowy UNIT4 Polska.

GTC_Globis Wrocław

Globe Trade Centre S.A.

ul. KOR 45A, 02-146 Warszawa NIP: 527-00-25-113 T: +48 22 16 60 700 www.gtc.com.pl

Kraje GTC Bułgaria Chorwacja Polska Rumunia Serbia Węgry

Do pobrania Logo GTC

© 2022 Globe Trade Centre made by Esencja Studio