• Drugi etap University Business Park w Łodzi otrzymał pozwolenie na użytkowanie, tym samym budowa całego kompleksu została zakończona
  • W skład inwestycji wchodzą dwa budynki biurowe klasy A
  • Całkowita powierzchnia kompleksu wynosi 39 200 m kw.

Drugi budynek kompleksu University Business Park, należącego do GTC, otrzymał pozwolenie na użytkowanie. Jest to kolejny ważny kamień milowy w historii Grupy, wyznaczający ukończenie pierwszej inwestycji GTC w Łodzi. 

University Business Park to nowoczesny kompleks biurowy klasy A położony w centrum Łodzi. Inwestycja umożliwia najemcom rozwój w obrębie jednego kompleksu biurowego. Po ukończeniu drugiego budynku, GTC oferuje najemcom łącznie 39 200 m kw. powierzchni biurowej i 600 miejsc parkingowych w dwóch 7-piętrowych budynkach.

“Doceniamy potencjał rozwojowy Łodzi i jesteśmy dumni, że mogliśmy na stałe wpisać się w ten dynamiczny i niesamowicie obiecujący rynek. Ukończenie budowy University Business Park było jednym z naszych głównych priorytetów na rok 2016, idealnie wpisującym się w naszą strategię rozwoju i będącym uzupełnieniem naszego dotychczasowego portfolio” powiedział Thomas Kurzmann, prezes GTC.

Dla wygody najemców w skład kompleksu wchodzą restauracje, kawiarnie oraz inne udogodnienia. University Business Park posiada również cztery wygodne wjazdy dla samochodów, miejsca parkingowe dla taksówek i gości oraz wydzieloną strefę dostaw. Wśród najemców kompleksu znaleźli się m.in.: Fujitsu, Aegon, Impel Catering, Samsung Electronics Poland, Accenture, Mobica i PKP Informatyka.

GTC_University Business Park

Globe Trade Centre S.A.

ul. KOR 45A, 02-146 Warszawa NIP: 527-00-25-113 T: +48 22 16 60 700 www.gtc.com.pl

Kraje GTC Bułgaria Chorwacja Polska Rumunia Serbia Węgry

Do pobrania Logo GTC

© 2022 Globe Trade Centre made by Esencja Studio