Globe Trade Centre S.A. (GTC) i Citibank International PLC Oddział w Polsce zawarły umowę najmu powierzchni biurowej w University Business Park w Łodzi. Jedna z wiodących instytucji finansowych w Polsce, należąca do globalnej grupy Citi, wynajęła 2.000 mkw. Zgodnie z zapisami umowy, metraż ten może w przyszłości ulec zwiększeniu.

Citibank Int PLC to część Citi Center of Excellence. Razem z bankiem Citi Handlowym reprezentują na polskim rynku grupę Citi – obsługującą 200 mln klientów w ponad 140 krajach. Citibank Int PLC wprowadził się do University Business Park pod koniec 2011 roku. Citi Center of Excellence w Polsce zajmuje się m.in.: monitorowaniem przeciwdziałania praniu pieniędzy, obsługą operacji bankowych, papierów wartościowych i funduszy inwestycyjnych, rozliczaniem należności i płatności, technologicznymi funkcja kontrolnymi oraz obsługą infrastruktury teleinformatycznej. Obsługuje 54 kraje z Europy, Azji, Afryki, obu Ameryk oraz Australię.

W University Business Park swoje biura posiadają też: Intergraph, Kredyt Bank, AEGON, Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie Warta, Hermann Kirchner, Bankruptcy Management Solutions, Tax Care oraz Pharmena.

University Business Park położony jest pomiędzy Al. Kościuszki i ul. Wólczańską, w pobliżu terenów Politechniki Łódzkiej. W pierwszym z budynków (ukończonym w 2010 roku) znajduje się 18.500 mkw. powierzchni biurowej klasy A oraz 300 miejsc parkingowych. Obiekt posiada siedem kondygnacji, a powierzchnia typowego piętra wynosi 2.700 mkw.

University Business Park jest dostosowany do potrzeb firm różnej wielkości. Kompleks został zaprojektowany pod kątem zapewnienia najemcom możliwie elastycznej aranżacji wnętrza i efektywnego zagospodarowania przestrzeni, zarówno w układzie gabinetowym, jak i open space.

University Business Park posiada certyfikat EU GreenBuilding, potwierdzający jego energooszczędność. Kompleks jest wyposażony w podwieszane sufity, uchylne okna z zewnętrznymi roletami, nowoczesne systemy grzewcze, wentylacyjne oraz telekomunikacyjne, jak również system podwójnego zasilania i pełną kontrolę dostępu. Daje to możliwość swobodnej aranżacji biura np. pod działalność typu back-office, badawczą czy laboratoryjną – prowadzoną przez firmy z sektora, BPO, które stanowią znaczący odsetek wśród potencjalnych inwestorów w regionie łódzkim.

Więcej informacji dotyczących University Business Park: www.biurawlodzi.pl

Globe Trade Centre S.A.

ul. KOR 45A, 02-146 Warszawa NIP: 527-00-25-113 T: +48 22 16 60 700 www.gtc.com.pl

Kraje GTC Bułgaria Chorwacja Polska Rumunia Serbia Węgry

Do pobrania Logo GTC

© 2022 Globe Trade Centre made by Esencja Studio