„Wysoka jakość biur oraz możliwość zabezpieczenia większej powierzchni na potrzeby rozwoju, to główne atuty University Business Park, które sprzyjają postępom w wynajmie. Cieszymy się, że renomowane firmy, które dostrzegają potencjał Łodzi, trafiają właśnie do nas” – mówiJacek Wachowicz, członek zarządu i dyrektor ds. wynajmu i sprzedaży GTC.

 

Wśród nowych najemców University Business Park jest firma Mobica specjalizująca się w realizacji projektów z dziedziny rozwiązań informatycznych dla urządzeń mobilnych, z których korzystają najwięksi dostawcy usług telekomunikacyjnych na świecie. Biuro firmy w University Business Park zajmie blisko 1.200 mkw. Najemca, który wprowadzi się do budynku w maju br., zastrzegł sobie możliwość powiększenia wynajmowanej powierzchni w przyszłości.

 

W lutym br. do University Business Park wprowadzi się również firma Samsung Electronics Polska, dostawca zaawansowanych technologii dla firm i użytkowników indywidualnych, która wynajęła 1.100 mkw. powierzchni biurowej z opcją zwiększenia metrażu w przyszłości.

 

Grono nowych najemców University Business Park uzupełnia PKP Informatyka zajmująca się świadczeniem usług w zakresie opracowywania, modyfikowania i eksploatacji systemów informatycznych, a także usług serwisu technicznego sprzętu informatycznego – głównie w podmiotach związanych z transportem szynowym. Od kwietnia br. w University Business Park będzie mieściła się regionalna siedziba spółki w Łodzi. Firma wynajęła w tym celu biuro o powierzchni blisko 900 mkw.

 

Trzech nowych najemców University Business Park dołączyło tym samym do grona takich firm jak Citibank, Hewlett-Packard, Grupa Ubezpieczeniowa Warta, Intergraph, Kredyt Bank, Hermann Kirchner, Bankruptcy Management Solutions, Tax Care oraz Pharmena.

 

University Business Park

 

University Business Park położony jest pomiędzy Al. Kościuszki i ul. Wólczańską, w pobliżu terenów Politechniki Łódzkiej. Pierwszy ukończony budynek dysponuje 19.300 mkw. powierzchni biurowej klasy A oraz 300 miejscami parkingowymi. Obiekt posiada siedem kondygnacji, a powierzchnia typowego piętra wynosi 2.700 mkw.

 

University Business Park posiada certyfikat EU GreenBuilding, potwierdzający jego energooszczędność. Kompleks jest wyposażony w podwieszane sufity, uchylne okna z żaluzjami, nowoczesne systemy grzewcze, wentylacyjne oraz telekomunikacyjne, jak również system podwójnego zasilania i pełną kontrolę dostępu. Daje to możliwość swobodnej aranżacji biura np. pod działalność typu back-office, badawczą czy laboratoryjną – prowadzoną przez firmy z sektora, BPO, które stanowią znaczny odsetek wśród potencjalnych inwestorów w regionie łódzkim.

Globe Trade Centre S.A.

ul. KOR 45A, 02-146 Warszawa NIP: 527-00-25-113 T: +48 22 16 60 700 www.gtc.com.pl

Kraje GTC Bułgaria Chorwacja Polska Rumunia Serbia Węgry

Do pobrania Logo GTC

© 2022 Globe Trade Centre made by Esencja Studio