W Galerii Burgas znajduje się 35.000 mkw. powierzchni handlowej do wynajęcia oraz 1.200 miejsc parkingowych. Zasięg oddziaływania centrum obejmuje zasobny region Burgas, na którego gospodarkę duży wpływ ma ruch turystyczny. Finansowanie projektu zapewnia Europejski Bank Odbudowy i Rozwoju (EBOiR) oraz UniCredit.

 Galleria Burgas przyciągnęła wiodących międzynarodowych najemców z branży modowej i rozrywkowej. GTC zawarła umowy najmu m.in. z grupą Inditex (Zara, Bershka), 10-salowym multipleksem Cinema City (pierwsze kino tej wielkości w regionie Burgas), supermarketem Carrefour o powierzchni 4.700 mkw., H&M, Pure Fitness oraz innymi cenionymi markami.

 Położone na wybrzeżu Morza Czarnego Burgas jest czwartym pod względem wielkości miastem w Bułgarii (ponad 215 tysięcy mieszkańców). Burgas jest ważnym ośrodkiem przemysłowym, kulturalnym i turystycznym – miasto odwiedza rocznie ponad milion turystów. To jedno z bułgarskich miast o najwyższej sile nabywczej mieszkańców.

Galleria Burgas to nowoczesne centrum handlowo-rozrywkowe, które wniesie na bułgarski rynek nową jakość zarówno pod względem składu najemców oraz ich oferty handlowej, jak również pod względem projektu architektonicznego czy wykończenia wnętrz. To pierwsze zrównoważone centrum handlowe w Bułgarii, ubiegające się obecnie o certyfikat LEED.

Z uwagi na turystyczny charakter Burgas, w centrum GTC znajdzie się również stała wystawa „Bułgaria w miniaturze” prezentująca kulturę i tradycje Bułgarii.

Galleria Burgas będzie drugim centrum handlowym zrealizowanym przez GTC w Bułgarii po Galerii Stara Zagora otwartej pod koniec 2010 roku.

Globe Trade Centre S.A.

ul. KOR 45A, 02-146 Warszawa NIP: 527-00-25-113 T: +48 22 16 60 700 www.gtc.com.pl

Kraje GTC Bułgaria Chorwacja Polska Rumunia Serbia Węgry

Do pobrania Logo GTC

© 2022 Globe Trade Centre made by Esencja Studio