Galeria Północna nie zwalnia tempa i po hucznym listopadowym otwarciu Media Expert, jeszcze w grudniu rozszerza listę salonów butikowych. W ostatni weekend ofertę centrum uzupełnił salon z luksusową, brylantową biżuterią Jubiler Gwiazd – M&M Gold, butik z odzieżą damską My Shop oraz sklep Maya, oferujący ogromny wybór słodkości z całego świata.

Od 8 grudnia klienci Galerii Północnej mogą korzystać z oferty luksusowej biżuterii brylantowej dostępnej w salonie Jubilera Gwiazd – M&M Gold. Trzeci salon marki w stolicy i pierwszym na północy Warszawy to propozycja dla poszukiwaczy eleganckich i unikatowych podarunków dla bliskich. M&M GOLD Jubiler Gwiazd to salony z artystyczną biżuterią wykonywaną w krótkich limitowanych seriach przez utalentowanych jubilerów-artystów. Sieć specjalizuje się w produkcji biżuterii z brylantami, każdy wyrób posiada certyfikat jakości wydany przez  Międzynarodowego Eksperta Diamentów. M&M GOLD jest bezpośrednim importerem brylantów na polski rynek. Eksperci marki posiadają certyfikaty HRD, najbardziej renomowanego Instytutu Gemmologicznego w Europie. Salon Jubilera Gwiazd oferuje wyłącznie biżuterię z brylantami. W ofercie można znaleźć unikatową biżuterię wykonaną ręcznie w platynie, ogromny wybór pierścionków zaręczynowych oraz pojedyncze obiekty oryginalnej starej biżuterii z okresu ART DECO. Butik Jubilera Gwiazd M&M Gold znajduje się na parterze, obok kawiarni Green Caffe Nero.

W sobotę nowa marka dołączyła także do modowych najemców Galerii Północnej. Ofertę Galerii Północnej uzupełnił butik My Shop, w którym na modne panie czeka elegancka odzież na każdą okazję i stylowe dodatki. Miła i profesjonalna obsługa doradzi w zakresie modnych stylizacji oraz pomoże dobrać odpowiedni krój. Nowy butik warto odwiedzić już teraz – idealną kreację znajdą w nim panie szukające stylizacji na świąteczną kolację w gronie rodziny czy szalony sylwestrowy wieczór. Butik My Shop o powierzchni 40 mkw. zlokalizowany jest na pierwszym piętrze centrum, naprzeciwko salonu Forever 21.

Dzień wcześniej, 7 grudnia w Galerii Północnej zadebiutowała firma Maya – największy producent litewskich i łotewskich słodyczy, posiadający w swojej ofercie również słodkości z całego świata. Maya to synonim dziecięcej radości, miłego spędzania czasu i udanych, pysznych podarunków. Sieć jest jednym z liderów rynku słodyczy w Europie Środkowo Wschodniej, dbającym zarówno o wysoką jakość swoich wyrobów jak i niezapomniane wrażenia z pobytu w sklepie. Specjaliści sieci wierzą, że każdy bez względu na wiek zasługuje na to, aby być rozpieszczanym. Dlatego na powierzchni około 100 mkw. klienci znajdą ponad 2000 rodzajów cukierków o różnych smakach, kształtach i składzie, które na miejscu można elegancko zapakować na prezent. Cukierkowy butik Maya zlokalizowany na parterze centrum naprzeciwko kawiarni Starbucks jest pierwszym punktem sieci otwartym w Warszawie.

W grudniu do najemców Galerii Północnej dołączy także jeden z czterech największych dystrybutorów sprzętu komputerowego i elektronicznych gadżetów – polska sieć x-kom. Huczne otwarcie salonu zaplanowane jest na środę, 12 grudnia. Od godziny 15.00 do na klientów czekają liczne promocje i niespodzianki – animacje prowadzone przez konferansjera, testy sprzętu oraz zawody w grach mobilnych z atrakcyjnymi nagrodami. Salon x-kom o powierzchni 192 mkw zlokalizowany jest na pierwszym piętrze Galerii Północnej, naprzeciwko sklepu Pepco.

 

Globe Trade Centre S.A.

ul. KOR 45A, 02-146 Warszawa NIP: 527-00-25-113 T: +48 22 16 60 700 www.gtc.com.pl

Kraje GTC Bułgaria Chorwacja Polska Rumunia Serbia Węgry

Do pobrania Logo GTC

© 2022 Globe Trade Centre made by Esencja Studio