Po rodzimych Włoszech, Zjednoczonych Emiratach Arabskich i Katarze przyszedł czas na Polskę. Kocca kontynuuje europejską ekspansję i otwiera swój pierwszy sklep jednomarkowy w warszawskiej Galerii Północnej. Włoska marka odzieżowa zadebiutowała na Białołęce 1 września.

Kocca to synonim miejskiej elegancji w najlepszym wydaniu. Jedna z najbardziej dynamicznych marek włoskiej mody sygnuje kolekcje skierowane do młodych, świadomych swoich atutów kobiet. Ubrania pod marką Kocca mają upiększać i wyróżniać. Modne kuloty, spodnie z podwyższoną talią, sukienki z odkrytymi ramionami i kwiatowe printy wpisują modowe propozycje Kocca w aktualne trendy. Kobiecy styl, wysokiej jakości materiały i niebanalne kroje sprawiają, że stworzona w 1995 roku marka ma grono wiernych klientek zarówno w rodzimych Włoszech, jak i każdym innym kraju, w którym się pojawia. Butiki firmy działają także w Zjednoczonych Emiratach Arabskich i Katarze. Od 1 września moda rodem ze słonecznych Włoch dostępna jest także dla klientek Galerii Północnej.

Firma Kocca narodziła się w latach 90-tych jako producent jeansów, dzisiaj to wszechstronna marka odzieży damskiej i akcesoriów, ceniona przez klientki za wysoką jakość produktów i niebanalne wzornictwo. Kocca to także nowoczesne przedsiębiorstwo o ugruntowanej pozycji rynkowej, posiadające ponad 20 jednomarkowych sklepów w Europie i Azji oraz sprzedające swoje ubrania w ramach 800 wielomarkowych sklepów na całym świecie. Stawiamy na stały rozwój i ekspansję zagraniczną, od dawna obserwujemy rynki Europy Środkowo-Wschodniej i podjęliśmy decyzję o zaprezentowaniu naszej oferty i filozofii lokalnym klientkom. Butik w Galerii Północnej jest pierwszym punktem sieci w Polsce i mamy nadzieję, że starannie zaprojektowane i ciekawie wykonane kolekcje przypadną do gustu nowoczesnym kobietom szukającym niebanalnych stylizacji – podsumowuje otwarcie pierwszego w Polsce butiku Kocca Agata Olszewska, Brand Manager marki Kocca.

Butik Kocca o powierzchni 43 mkw. zlokalizowany zostanie na pierwszym piętrze, przy salonie KappAhl. Klienci znajdą w nim kompleksową ofertę damskiej odzieży włoskiego producenta, obejmującą modne spodnie i sukienki, kurtki, bluzki oraz akcesoria. W umowie najmu pośredniczył dział leasingu firmy GTC.

 

Globe Trade Centre S.A.

ul. KOR 45A, 02-146 Warszawa NIP: 527-00-25-113 T: +48 22 16 60 700 www.gtc.com.pl

Kraje GTC Bułgaria Chorwacja Polska Rumunia Serbia Węgry

Do pobrania Logo GTC

© 2022 Globe Trade Centre made by Esencja Studio