GTC podpisało umowę z firmami JLL i Cushman & Wakefield, które będą współpracować z Grupą, jako agencje leasingowe i marketingowe dla wszystkich projektów handlowych GTC w Polsce. Przypisanie dwóch agencji do wszystkich przedsięwzięć jednego dewelopera jest rozwiązaniem innowacyjnym na rynku nieruchomości. Umowa została podpisana z myślą o wynajmie powierzchni w Galerii Północnej, Galerii Wilanów i Galerii Jurajskiej oraz o przedłużeniu dotychczasowych umów najmu.

GTC rozwija i aktywnie zarządza szeroką gamą nieruchomości z różnych sektorów, w tym obiektami handlowymi. Od momentu powstania, Grupa wybudowała 12 centrów handlowych o całkowitej dostępnej powierzchni przekraczającej milion metrów kwadratowych. GTC jest autorem tak prestiżowych projektów, jak np. Galeria Mokotów (Warszawa), Galeria Kazimierz (Kraków), Galeria Jurajska (Częstochowa), Avenue Mall (Zagrzeb) czy Harfa (Praga). Aktualnie GTC zarządza 7 obiektami o całkowitej powierzchni komercyjnej wynoszącej 234 000 m kw.

“W GTC skupiamy się nie tylko na zarządzaniu podstawowymi projektami handlowymi, ale także chcemy przyspieszyć rozwój firmy w sektorze. Podpisanie umów zarówno z JLL, jak i Cushman & Wakefield było efektem strategicznej decyzji, by we współpracę na rzecz sukcesu naszych inwestycji zaangażować prestiżowych doradców” powiedział Jacek Wachowicz, Chief Investment Officer, GTC.

JLL świadczy finansowe i specjalistyczne usługi w dziedzinie nieruchomości i zarządzania inwestycjami, skierowane przede wszystkim do klientów poszukujących podwyższenia jakości poprzez posiadanie, najem, lub inwestowanie w nieruchomości. Reagując na zmieniające się oczekiwania oraz sytuację na rynku, JLL tworzy zespoły specjalistów, którzy świadczą takie zintegrowane usługi na podstawie zarówno aktualnej wiedzy o rynku, jak i prognoz oraz badań.

 „Cieszymy się, że dzięki naszej wiedzy i doświadczeniu możemy pracować z firmą GTC, wynajmując jedne z najlepszych i największych centrów handlowych w Polsce. Naszą współpracę rozpoczęliśmy w roku 1998, kiedy to firma JLL była odpowiedzialna za komercjalizację Galerii Mokotów” mówi Anna Wysocka, Dyrektor Działu Wynajmu Powierzchni Handlowych, JLL.

Cushman & Wakefield jest wiodącą, globalną firmą świadczącą usługi w zakresie nieruchomości, która pomaga swoim klientom zmieniać sposób, w jaki pracują, kupują i żyją. 43 000 pracowników tej firmy w ponad 60 krajach pomaga inwestorom optymalizować wartość ich nieruchomości, łącząc perspektywę globalną z pogłębioną wiedzą o sytuacji na lokalnych rynkach. Cushman & Wakefield jest jedną z największych firm doradczych w sektorze nieruchomości komercyjnych; jej przychody sięgają 5 mld dolarów a jej działalność obejmuje usługi wynajmu, obsługę aktywów, działania na rynkach kapitałowych, obsługę obiektów (C&W Services), globalne usługi najemcy, zarządzanie inwestycjami (DTZ Investors), obsługę projektów, reprezentowanie najemców oraz wycenę i doradztwo.

„Grupa GTC to jeden z wiodących globalnych developerów, doskonale rozpoznawany przez inwestorów i marki modowe. Galeria Północna i Galeria Wilanów będą kultowymi centrami handlowymi na północy i południu Warszawy, natomiast Galeria Jurajska w Częstochowie już jest dominującym centrum handlowym z „regionalnym zacięciem”. To, że możemy wspierać Grupę GTC ze względu na nasze doświadczenie międzynarodowe jest dla nas zaszczytem” powiedziała Renata Kusznierska,  Dyrektor Działu Powierzchni Handlowych w Cushman & Wakefield w Polsce.

 

GTC_Galeria Jurajska

GTC_Galeria Północna_wizualizacja

GTC_Galeria Wilanów_wizualizacja

Globe Trade Centre S.A.

ul. KOR 45A, 02-146 Warszawa NIP: 527-00-25-113 T: +48 22 16 60 700 www.gtc.com.pl

Kraje GTC Bułgaria Chorwacja Polska Rumunia Serbia Węgry

Do pobrania Logo GTC

© 2022 Globe Trade Centre made by Esencja Studio