Najnowsze modele notebooków, laptopów, smartfonów, tabletów i sprzętu fotograficznego. A do tego profesjonalny serwis i doradztwo wykwalifikowanych ekspertów. Polska sieć sklepów z elektroniką użytkową x-kom dołączyła do najemców Galerii Północnej i już w listopadzie otworzy swój pierwszy salon na północy Warszawy.

Każdy nowy najemca tworzy wartość dodaną dla obiektu handlowego. Strategia Galerii Północnej nastawiona jest przede wszystkim na współpracę ze znanymi, renomowanymi markami oraz dywersyfikację oferty. Dzięki temu nasi klienci mogą w jednym miejscu dokonać potrzebnych zakupów, skorzystać z różnego rodzaju usług i miło spędzić czas z rodziną czy znajomymi – mówi Katarzyna Żuchowska, Retail Leasing Manager GTC SA. W listopadzie naszą ofertę uzupełni kolejna znana marka skierowana do wielbicieli nowych technologii. Do grona najemców oferujących wysokiej jakości elektronikę użytkową takich jak RTV Euro AGD, Media Expert czy Sony Centre dołączy salon sieci x-kom. Sklep będzie miał swoją premierę w okresie przedświątecznym. Wierzymy, że bogata oferta i fachowe doradztwo przyciągnie do Galerii Północnej zarówno sympatyków nowinek technologicznych jak i osoby poszukujące wysokiej jakości sprzętu komputerowego do domu czy biura – dodaje Jarosław Tutaj, Head of Retail Leasing GTC SA.

Historia firmy zaczyna się w 2002 roku, kiedy na polskim rynku pojawił się pierwszy sklep sieci x-kom z komputerami stacjonarnymi i podzespołami. W ciągu następnych 16 lat x-kom stał się jedną z czterech największych sieci ze sprzętem komputerowym w Polsce, obejmującą 24 salony komputerowe oraz najchętniej wybierany sklep internetowy w kraju. Sukces firmy to wypadkowa kompleksowej oferty i wysokiej jakości obsługi. W ofercie x-kom znajdują się notebooki, ultrabooki, tablety, smartfony, desktopy, akcesoria, urządzenia wielofunkcyjne, aparaty, oprogramowanie oraz monitory najbardziej znanych i cenionych producentów takich jak Apple, Intel, Samsung, Canon, Acer, Philips, czy Lenovo. Każdy model dostępny jest w kilku, a nawet kilkunastu wersjach lub konfiguracjach, dając możliwość dostosowania sprzętu do potrzeb klienta. Portfolio produktów uzupełniają także gadżety technologiczne, takie jak deskorolki elektryczne czy drony oraz technologie związane z rozwijaniem pasji i spędzaniem wolnego czasu – zegarki sportowe, systemy nawigacji i konsole do gier. W dokonaniu  satysfakcjonującego wyboru pomagają konsultanci x-kom, służący wiedzą i pomocą w salonach na terenie całego kraju. Od listopada z szerokiej oferty i wsparcia specjalistów x-kom będą mogli skorzystać także klienci Galerii Północnej. Salon otwarty w pierwszej nowoczesnej galerii handlowej na Białołęce będzie trzecim punktem firmy x-kom w Warszawie.

Od początku działalności najważniejsze było dla nas zadowolenie naszych Klientów, dzięki ich zaufaniu cieszymy się świetnymi opiniami i nienaganną reputacją, dostrzeżonymi przez jury wielu konkursów branżowych. Goście naszych salonów mogą liczyć na zakupy w przyjaznej atmosferze oraz pomoc wykwalifikowanych doradców zarówno na etapie wyboru sprzętu, jak i w trakcie jego użytkowania. x-kom gwarantuje także serwis zakupionego produktu. Z myślą o najwierniejszych klientach zainteresowanych nowymi technologiami przygotowaliśmy program x-kom Sales Masters, w którym przyznajemy nagrody za polecanie naszych produktów. Ze wszystkich tych udogodnień i przywilejów skorzystają także klienci nowego salonu w Galerii Północnej. Już teraz zachęcamy do śledzenia naszej oferty – w nowym salonie będą czekały cykliczne promocje i oferty specjalne, zachęcające do zakupów w atrakcyjnych cenachpodsumowuje otwarcie nowego sklepu Jakub Biel, PR & communication manager x-kom.

Salon x-kom w Galerii Północnej o imponującej powierzchni 192 mkw zlokalizowany zostanie na pierwszym piętrze galerii, naprzeciwko sklepu Pepco.

Globe Trade Centre S.A.

ul. KOR 45A, 02-146 Warszawa NIP: 527-00-25-113 T: +48 22 16 60 700 www.gtc.com.pl

Kraje GTC Bułgaria Chorwacja Polska Rumunia Serbia Węgry

Do pobrania Logo GTC

© 2022 Globe Trade Centre made by Esencja Studio