•    Zara, Bershka i Stradivarius wynajęły powierzchnię handlową w powstającej w Częstochowie Galerii Jurajskiej
•    Sklepy Grupy Inditex zajmą łącznie 2600 mkw.
•    Otwarcie Galerii Jurajskiej planowane jest na początku października br.

Globe Trade Centre S.A. (GTC) zakończyła negocjacje z Grupą Inditex, dotyczące najmu 2600 mkw. powierzchni handlowej Galerii Jurajskiej. Największe centrum handlowo-rozrywkowe w regionie przyciąga czołowe międzynarodowe marki odzieżowe. Inditex to kolejna po Peek&Cloppenburg renomowana siec handlowa, która znajdzie się w Galerii i otworzy swoje pierwsze lokale w Częstochowie.

Galeria Jurajska realizowana przez GTC w Częstochowie, w bezpośrednim sąsiedztwie drogi krajowej nr 1, staje się prawdziwym regionalnym centrum mody.

Marki należących do Grupy Inditex – Zara, Bershka oraz Stradivarius zajmą w Galerii Jurajskiej łączną powierzchnię około 2600 mkw. Zara zajmie dwupoziomowy sklep o łącznej powierzchni 1660 mkw. Będą to pierwsze sklepy Grupy Inditex w Częstochowie.

„Lokalizacja, skala przedsięwzięcia, oraz unikalny skład najemców Galerii Jurajskiej to elementy, które przyciągają do Częstochowy wszystkie czołowe marki odzieżowe obecne na polskim rynku. Niedługo dojdzie do sfinalizowania umów najmu z kolejnymi znanymi międzynarodowymi sieciami handlowymi.” – mówi Witold Zatoński, Członek Zarządu GTC.

Powierzchnia handlowo-rozrywkowa Galerii Jurajskiej wyniesie 49 000 mkw.
i pomieści łącznie około 200 sklepów, punktów usługowych, restauracji, kawiarni oraz wielosalowe kino Cinema City. Klienci galerii będą mieli do dyspozycji pięciokondygnacyjny parking, który łącznie z parkingiem podziemnym będzie mógł pomieścić około 1800 samochodów.

Aktualnie ponad 90% powierzchni handlowej w Galerii Jurajskiej zostało wynajęte. Wśród najemców obiektu znajdują się m.in.:Alma (3400 mkw.), Peek&Cloppenburg (3000 mkw.), grupa odzieżowa LPP (2900 mkw.), Mega Avans (2800 mkw.), Euro RTV AGD(1300 mkw.), Intersport (1200 mkw.), KappAhl (750 mkw.), Kakadu (360 mkw.), Rossmann (360 mkw.), Sephora (345 mkw.),Douglas (310 mkw.) i inne.

Wyłącznym agentem odpowiadającym za wynajem powierzchni handlowej w Galerii Jurajskiej jest międzynarodowa firma Jones Lang LaSalle.

Otwarcie Galerii Jurajskiej planowane jest na początek października br.

Galeria Jurajska jest trzecim, po Galerii Mokotów w Warszawie i Galerii Kazimierz w Krakowie, nowoczesnym centrum handlowo-rozrywkowym stworzonym przez GTC w Polsce.

Globe Trade Centre S.A.

ul. KOR 45A, 02-146 Warszawa NIP: 527-00-25-113 T: +48 22 16 60 700 www.gtc.com.pl

Kraje GTC Bułgaria Chorwacja Polska Rumunia Serbia Węgry

Do pobrania Logo GTC

© 2022 Globe Trade Centre made by Esencja Studio