Rumuński oddział GTC przyjął pod swoje skrzydła nowego najemcę – spółkę Millenium Pro Design, działającą w branży handlowej pod marką Best Value. Na swoją nową siedzibę firma wybrała City Gate, gdzie zajmie ponad 1 600 mkw. powierzchni biurowej w południowym wieżowcu. Best Value wprowadzi się do biurowca do końca III kwartału 2021 r.

W wyniku pandemii COVID-19, większość firm wstrzymywało poszukiwania nowej przestrzeni biurowej w ubiegłym roku. Obecnie coraz więcej najemców wraca do biur, a tegoroczne perspektywy dla deweloperów wydają się obiecujące. Doskonała lokalizacja, sąsiedztwo kluczowych punktów miejskich czy szeroka oferta udogodnień biurowych (m.in. strefa odpoczynku) stają się równie istotne dla pracowników, którzy przez ostatni rok wykonywali swoje obowiązki zawodowe z domu, jak higiena i bezpieczeństwo. Rumuński oddział GTC, znany z wysokiej jakości, bezpiecznych i zorientowanych na najemców nieruchomości, podpisał kolejną umowę najmu w jednym z głównych budynków biurowych w Bukareszcie. Best Value, uznany międzynarodowy detalista oferujący najwyższej jakości produkty dostępne w sklepach wolnocłowych, wybrał City Gate na swoją główną siedzibę w Rumunii. Firma planuje wprowadzić się do nowej lokalizacji do końca trzeciego kwartału bieżącego roku. Przyszła siedziba Best Value ma powierzchnię ponad 1 600 mkw. i znajduje się w południowym wieżowcu City Gate.

“Cieszę się, że kolejna renomowana firma wybrała City Gate na swoją siedzibę. To znak silnej pozycji GTC na rynku biurowym w Bukareszcie. Dzięki zaufaniu, jaki obdarzyło nas Best Value, w bardzo szybkim tempie przystąpiliśmy do negocjacji i podpisaliśmy umowę, w ramach której nowy najemca zapewni doskonałą lokalizację dla swojej firmy i pracowników. Chciałbym również podziękować zespołowi agencji  CEE Estate za wsparcie przy tej transakcji. Mamy nadzieję, że Best Value poczuje się w City Gate jak w domu, co będzie początkiem długofalowej i owocnej współpracy” – komentuje Ziv Gigi, dyrektor zarządzający działalnością GTC w Rumunii.

Best Value należy do Grupy Millennium Pro Design, będącej właścicielem marki Obsentum oraz operatorem franczyz Furla Baneasa Shopping City i Coccinele Promenada Mall. Założony w 1999 roku, Millennium Pro Design jest jednym z liderów rynku detalicznego w Europie Wschodniej i posiada 12‑letnie doświadczenie w handlu bezcłowym produktów premium, obsługując takie marki jak m.in. Swarowski, Gucci, Furla, Tom Ford, Yves Saint Laurent. Best Value posiada 23 sklepy w 12 międzynarodowych portach lotniczych i ponad 20 sklepów znajdujących się w Rumunii. Dobrze skomunikowana okolica, świetnie zaprojektowane wnętrza oraz wysokiej jakości oferta udogodnień dla najemców przesądziły o tym, że Best Value wybrało City Gate na swoją główną siedzibę w Bukareszcie. Firma przeniesie się do biurowca do III kwartału bieżącego roku.

Jesteśmy bardzo zadowoleni, że rozpoczynamy współpracę z GTC w Rumunii, a naszą główną siedzibą będzie tak znany biurowiec jak City Gate. Wierzymy, że dzięki doskonałej lokalizacji i udogodnieniom City Gate stworzymy wspaniałe środowisko pracy dla naszych pracowników” – mówi Cristian Negoita, dyrektor generalny Millenium Pro Design.

City Gate to wysokiej klasy budynek biurowy położony w północnej części Bukaresztu, oferujący łatwy dostęp do obiektów biznesowych i rekreacyjnych, skupionych wokół parku Herăstrău oraz centrów biurowych, takich jak Piața Victoriei. Obiekt dysponuje 48 tys. mkw. nowoczesnej powierzchni biurowej, dostosowanej do potrzeb różnych najemców. Niewątpliwymi zaletami City Gate są bezpośrednie połączenia autobusowe i tramwajowe oraz ok. 1 000 podziemnych miejsc parkingowych. Pracownicy i ich goście mogą zrelaksować się w jednym z lobby znajdujących się w przestrzeni rekreacyjnej między budynkami na terenie tzw. Plazy. Ponadto, górne piętra City Gate oferują wyjątkowy widok na Park Herastrau, a najemcy korzystający z znajdującego się tam sky-baru oraz restauracji mogą zjeść lunch lub zrobić sobie przerwę na kawę.

Globe Trade Centre S.A.

ul. KOR 45A, 02-146 Warszawa NIP: 527-00-25-113 T: +48 22 16 60 700 www.gtc.com.pl

Kraje GTC Bułgaria Chorwacja Polska Rumunia Serbia Węgry

Do pobrania Logo GTC

© 2022 Globe Trade Centre made by Esencja Studio